Міні ініціатива “Студентський простір «YO! Гурт»”

Завдання проекту  полягає в тому, що ми створюємо спільноту, яка потрібна молоді для підтримки її в професійних, соціальних, культурних, правових та волонтерських починаннях та щодо розвитку її в цілому. Молодь – це наше майбутнє, виховуючи вже зараз у них причетність до активної життєвої позиції, ми формуємо шлях щодо нової громади, яка буде жити не думкою тільки «мені», а думкою «для моєї держави», «для мого району», «для міста», «для нас».

Адреса и контакты

117

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ