Міні ініціатива “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Міні ініціатива  “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Платформа працюватиме за підтримки Департаменту коммунікацій ОДА, що повинен забезпечувати координацію всих НДО області та до неї будуть мати доступ всі НДО для обговорень, позіціонування своєї діяльності та графіків заходів. На платформі буде легко отримати інформацію по поточних проектах, донорах та історіях успіху місцевих НДО, які працюють по всій території Луганської обалсті. 

Загалом це підвисить імідж області щодо розвитку та підтримки громадянського суспільства. Платформа стане об’єднуючим та прозорим механізмом громадського соціально-активного життя Луганщини.

Адреса и контакты

110

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ