Міні ініціатива “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Міні ініціатива  “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Платформа працюватиме за підтримки Департаменту коммунікацій ОДА, що повинен забезпечувати координацію всих НДО області та до неї будуть мати доступ всі НДО для обговорень, позіціонування своєї діяльності та графіків заходів. На платформі буде легко отримати інформацію по поточних проектах, донорах та історіях успіху місцевих НДО, які працюють по всій території Луганської обалсті. 

Загалом це підвисить імідж області щодо розвитку та підтримки громадянського суспільства. Платформа стане об’єднуючим та прозорим механізмом громадського соціально-активного життя Луганщини.

Адреса и контакты

82

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».