Міні ініціатива “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Міні ініціатива  “Луганська громадська діалогова онлайн-платформа NDO.LG.UA”

Платформа працюватиме за підтримки Департаменту коммунікацій ОДА, що повинен забезпечувати координацію всих НДО області та до неї будуть мати доступ всі НДО для обговорень, позіціонування своєї діяльності та графіків заходів. На платформі буде легко отримати інформацію по поточних проектах, донорах та історіях успіху місцевих НДО, які працюють по всій території Луганської обалсті. 

Загалом це підвисить імідж області щодо розвитку та підтримки громадянського суспільства. Платформа стане об’єднуючим та прозорим механізмом громадського соціально-активного життя Луганщини.

Адреса и контакты

127

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.