Міні ініцатива «Молодь Добропілля»

Завдання — проведення тренінгів «Безпечного маршруту» та в подальшому розповсюдження інформації учасниками серед шкіл ( 9-11 класи) Добропільського району (м.Добропілля, Білицьке, Білозерське та с.Ганівка та Новодонецьке).
Біля 130 учасників приняли участь в тренінгах, в основному школяри та молодь, які визначилви свій рівень знань безпеки торгівлею людьми. А також отримали нові знання, як не потрапити у рабство під час пошуку гарного життя за кордоном.

Адреса и контакты

106

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ