Міні ініцатива «Молодь Добропілля»

Завдання — проведення тренінгів «Безпечного маршруту» та в подальшому розповсюдження інформації учасниками серед шкіл ( 9-11 класи) Добропільського району (м.Добропілля, Білицьке, Білозерське та с.Ганівка та Новодонецьке).
Біля 130 учасників приняли участь в тренінгах, в основному школяри та молодь, які визначилви свій рівень знань безпеки торгівлею людьми. А також отримали нові знання, як не потрапити у рабство під час пошуку гарного життя за кордоном.

Адреса и контакты

122

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.