Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"

Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"
Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ" 0

За ради соціальної єдності, миру та спокою, примирення поколінь та з метою створення умов згуртування у громаді, об’єднання усіх категорій населення для безкоштовного спілкування у мережі Інтернет, у тому числі з іншими регіонами України, спільного проведення дозвілля, проведення спортивних турнірів, перегляду фільмів, інформаційних, науково – популярних передач, тренінгів, безкоштовного онлайн – навчання та багато іншого об’єднання активних громадян села Хрестище Слов’янського району Донецької області, (учасників клубних формувань Хрестищенського сільського будинку культури та спорту) стало переможцем конкурсу міні – ініціатив, який реалізується за допомогою Програми відновлення та побудови світу ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації.

У перших травня активісти отримали ноутбу та спортивне обладнання. 

Адреса и контакты

71

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».