Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"

Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"
Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ" 0

За ради соціальної єдності, миру та спокою, примирення поколінь та з метою створення умов згуртування у громаді, об’єднання усіх категорій населення для безкоштовного спілкування у мережі Інтернет, у тому числі з іншими регіонами України, спільного проведення дозвілля, проведення спортивних турнірів, перегляду фільмів, інформаційних, науково – популярних передач, тренінгів, безкоштовного онлайн – навчання та багато іншого об’єднання активних громадян села Хрестище Слов’янського району Донецької області, (учасників клубних формувань Хрестищенського сільського будинку культури та спорту) стало переможцем конкурсу міні – ініціатив, який реалізується за допомогою Програми відновлення та побудови світу ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації.

У перших травня активісти отримали ноутбу та спортивне обладнання. 

Адреса и контакты

96

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ