Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"

Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"
Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ" 0

За ради соціальної єдності, миру та спокою, примирення поколінь та з метою створення умов згуртування у громаді, об’єднання усіх категорій населення для безкоштовного спілкування у мережі Інтернет, у тому числі з іншими регіонами України, спільного проведення дозвілля, проведення спортивних турнірів, перегляду фільмів, інформаційних, науково – популярних передач, тренінгів, безкоштовного онлайн – навчання та багато іншого об’єднання активних громадян села Хрестище Слов’янського району Донецької області, (учасників клубних формувань Хрестищенського сільського будинку культури та спорту) стало переможцем конкурсу міні – ініціатив, який реалізується за допомогою Програми відновлення та побудови світу ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації.

У перших травня активісти отримали ноутбу та спортивне обладнання. 

Адреса и контакты

111

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.