Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"

Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ"
Міні ініциатива активістів ГО "Разом у майбутнеґ" 0

За ради соціальної єдності, миру та спокою, примирення поколінь та з метою створення умов згуртування у громаді, об’єднання усіх категорій населення для безкоштовного спілкування у мережі Інтернет, у тому числі з іншими регіонами України, спільного проведення дозвілля, проведення спортивних турнірів, перегляду фільмів, інформаційних, науково – популярних передач, тренінгів, безкоштовного онлайн – навчання та багато іншого об’єднання активних громадян села Хрестище Слов’янського району Донецької області, (учасників клубних формувань Хрестищенського сільського будинку культури та спорту) стало переможцем конкурсу міні – ініціатив, який реалізується за допомогою Програми відновлення та побудови світу ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації.

У перших травня активісти отримали ноутбу та спортивне обладнання. 

Адреса и контакты

14

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»