Міні ініциатива активістів школи №19 міста Краматорськ

Планується провести ремонт музейної кімнати командою учнів за допомогою батьків та педагогів протягом канікул (початок осінні, та по вихідним піід час навчання, кінець реалізації зимові канікули- грудень). Састкова оклейка шпалерами (свої кошти), фарбування стін та створення на одній зі стін куточку арт-терапії. Куточок арт-терапії сприятиме примиренню учнів та особливо важливий для класів, у яких є діти з особливими потребами(у школі навчається 7 дітей з інвалідністю). Многофункціональний простір, який легко перетворюється із конференц
залу в куточок для відпочинку та проведення занять з використанням принципу медіації. Для цього необхідні мати пазли. Мобільний планетарій допоможе учителям зацікавити учнів новими формами проведення уроків, комплект колонок для проведення музичних терапій. Плануємо оформити одну стіну змінними комплектом плакатів «Українські воїни в різні часи», для проведення уроків пам’яті, перегляду тематичних фільмів.

Адреса и контакты

115

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ