Міні ініциатива активістів школи №19 міста Краматорськ

Планується провести ремонт музейної кімнати командою учнів за допомогою батьків та педагогів протягом канікул (початок осінні, та по вихідним піід час навчання, кінець реалізації зимові канікули- грудень). Састкова оклейка шпалерами (свої кошти), фарбування стін та створення на одній зі стін куточку арт-терапії. Куточок арт-терапії сприятиме примиренню учнів та особливо важливий для класів, у яких є діти з особливими потребами(у школі навчається 7 дітей з інвалідністю). Многофункціональний простір, який легко перетворюється із конференц
залу в куточок для відпочинку та проведення занять з використанням принципу медіації. Для цього необхідні мати пазли. Мобільний планетарій допоможе учителям зацікавити учнів новими формами проведення уроків, комплект колонок для проведення музичних терапій. Плануємо оформити одну стіну змінними комплектом плакатів «Українські воїни в різні часи», для проведення уроків пам’яті, перегляду тематичних фільмів.

Адреса и контакты

77

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».