Міні ініциатива активістів ГО «Український розмовний клуб «Файно»

Міні ініциатива активістів ГО «Український розмовний клуб «Файно»
Міні ініциатива активістів ГО «Український розмовний клуб «Файно» 0Міні ініциатива активістів ГО «Український розмовний клуб «Файно» 1Міні ініциатива активістів ГО «Український розмовний клуб «Файно» 2
Основою діяльності проекту стане освітнє, культурне питання і сьогодення Донецької області, а саме населених пунктів Званівка, Новгородське, Олександро-Калинове, Прилісне. Години спілкування стануть ланцюжком єднання громадян різних національностей, етнічних груп. Велике значення в цьому процесі надається самим мешканцям, які зможуть висловити власну думку з цієї проблеми. Проект передбачає такі заходи:
  • майстер-класи «Години спілкування» для мешканців Званівки, Новгородського, Олександро-Калинового, с.Прилісне та їх дітей із презентацією ручних виробів, створених рукодільницями ГО «Українського розмовного клубу «Файно».
Теми діалогів:
  • Що кожен із нас називає домівкою і простором і як впливає на нас зміна нашого простору (дому)
  • Чи є поняття «переселення» позитивним чи негативним явищем?
  • Основи інформаційної безпеки (лекція)

Графік заходів:

14 квітня – с.Олександро-Калинове Костянтинівського району 21 квітня 2018 – смт Новгородське Торецької міської ради

28 квітня — с.Прилісне Слов’янського району

5 травня — с.Званівка Бахмутського району

Про результати та історію успіху щодо реалізації ініціативи вже писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/69-pro-tsikavyy-mini-proekt-...

Адреса и контакты

85

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».