Міні ініціатива " Платформа для діалогу «Жінки Донеччини»"

Завдання проекту - створення жіночої платформи для діалогу для цільової групи: громадських діячів, ВПО, волонтерів, представниць закладів освіти, центрів зайнятості, влади, підприємниць, активних жінок в громаді, членів громадської ради тощо. Географія проекту: Мирноград, Родинське, Покровськ, Покровський район. Заходи під час реалізації проекту:

1. Тренінги – «Соціальне підприємництво як засіб згуртування в громаді», «Конфлікточутливість», «Фінансовий менеджмент», «Управління персоналом», «Профілактика емоційного вигорання для жінок».

2. Круглий стіл «Діалог заради миру» за участі представників влади та жінок-активісток.

3. Зустріч бізнес-клубу підприємниць та самозайнятих осіб.

4. Фокус-група для визначення мотивації участі цільової групи в суспільно корисній діяльності.

Адреса и контакты

79

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».