Міні ініціатива " Платформа для діалогу «Жінки Донеччини»"

Завдання проекту - створення жіночої платформи для діалогу для цільової групи: громадських діячів, ВПО, волонтерів, представниць закладів освіти, центрів зайнятості, влади, підприємниць, активних жінок в громаді, членів громадської ради тощо. Географія проекту: Мирноград, Родинське, Покровськ, Покровський район. Заходи під час реалізації проекту:

1. Тренінги – «Соціальне підприємництво як засіб згуртування в громаді», «Конфлікточутливість», «Фінансовий менеджмент», «Управління персоналом», «Профілактика емоційного вигорання для жінок».

2. Круглий стіл «Діалог заради миру» за участі представників влади та жінок-активісток.

3. Зустріч бізнес-клубу підприємниць та самозайнятих осіб.

4. Фокус-група для визначення мотивації участі цільової групи в суспільно корисній діяльності.

Адреса и контакты

11

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»