Міні ініціатива " Платформа для діалогу «Жінки Донеччини»"

Завдання проекту - створення жіночої платформи для діалогу для цільової групи: громадських діячів, ВПО, волонтерів, представниць закладів освіти, центрів зайнятості, влади, підприємниць, активних жінок в громаді, членів громадської ради тощо. Географія проекту: Мирноград, Родинське, Покровськ, Покровський район. Заходи під час реалізації проекту:

1. Тренінги – «Соціальне підприємництво як засіб згуртування в громаді», «Конфлікточутливість», «Фінансовий менеджмент», «Управління персоналом», «Профілактика емоційного вигорання для жінок».

2. Круглий стіл «Діалог заради миру» за участі представників влади та жінок-активісток.

3. Зустріч бізнес-клубу підприємниць та самозайнятих осіб.

4. Фокус-група для визначення мотивації участі цільової групи в суспільно корисній діяльності.

Адреса и контакты

119

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ