Міні ініциатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"

Створення волонтерського бюро з надання безкоштовних послуг туристичного гіда з наданням велотранспорту. Будь-який турист може звернутися за телефонним номером і йому буде надано безкоштовний гід по місту і велосипед (за бажанням)

В рамках проекту передбачається:

1. Створення туристичного вело-маршруту по основним архітектурним та історичним пам'яткам Маріуполя.

2.Подготовка короткого історичного матеріалу по кожному об'єкту (із залученням фахівців Краєзнавчого музею і кафедри історії МГУ)

3.Подбор волонтерів, придатних для цілей проекту.

4. Організація диспечерськой підтримки.

5. Організація велопарковки.

6. Залучення до співпраці власникiв об'єктів громадського харчування — надання туристу безкоштовного фірмового напою (лимонад, квас, пиво, каву) з метою реклами закладу. (Перспектива).

7.Взаімодействіе з органами місцевої влади та громадськими організаціями в напрямку збереження та реставрації історичних об'єктів.

Очікувані результати:

1. Залучення молоді для вирішення завдань щодо зміни та перспективного розвитку міста і регіону.

2. Вивчення, в ході волонтерської роботи, історії Приазов'я і реальні кроки по збереженню історичної та архітектурної спадщини.

3. На конкретних історичних прикладах зміна пострадянської інерції мислення і створення толерантного сучасного суспільства.

4.Зміна іміджу Маріуполя з індустріального на туристичне місто.

5. Залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

6. Популяризація велоспорту в т.ч. як засобу боротьби за екологію і енергоефективність.

Адреса и контакты

Показать еще 2 адреса...
15

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»