Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"

Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"
Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 0Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 1Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 2Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 3Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 4Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 5Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 6Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 7Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 8Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 9Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 10Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 11Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 12Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 13Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 14

Створення волонтерського бюро з надання безкоштовних послуг туристичного гіда з наданням велотранспорту. Будь-який турист може звернутися за телефонним номером і йому буде надано безкоштовний гід по місту і велосипед (за бажанням)

В рамках проекту передбачається:

1. Створення туристичного вело-маршруту по основним архітектурним та історичним пам'яткам Маріуполя.

2.Подготовка короткого історичного матеріалу по кожному об'єкту (із залученням фахівців Краєзнавчого музею і кафедри історії МГУ)

3.Подбор волонтерів, придатних для цілей проекту.

4. Організація диспечерськой підтримки.

5. Організація велопарковки.

6. Залучення до співпраці власникiв об'єктів громадського харчування — надання туристу безкоштовного фірмового напою (лимонад, квас, пиво, каву) з метою реклами закладу. (Перспектива).

7.Взаімодействіе з органами місцевої влади та громадськими організаціями в напрямку збереження та реставрації історичних об'єктів.

Очікувані результати:

1. Залучення молоді для вирішення завдань щодо зміни та перспективного розвитку міста і регіону.

2. Вивчення, в ході волонтерської роботи, історії Приазов'я і реальні кроки по збереженню історичної та архітектурної спадщини.

3. На конкретних історичних прикладах зміна пострадянської інерції мислення і створення толерантного сучасного суспільства.

4.Зміна іміджу Маріуполя з індустріального на туристичне місто.

5. Залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

6. Популяризація велоспорту в т.ч. як засобу боротьби за екологію і енергоефективність.

Про історію успіху міні ініціативи ми писали тут : http://ndo.lg.ua/news/132-bezkoshtovnyy-turystychn...

Адреса и контакты

Показать еще 2 адреса...
100

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».