Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"

Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді"
Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 0Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 1Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 2Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 3Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 4Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 5Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 6Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 7Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 8Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 9Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 10Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 11Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 12Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 13Міні ініціатива "Безкоштовний туристичний гід на велосипеді" 14

Створення волонтерського бюро з надання безкоштовних послуг туристичного гіда з наданням велотранспорту. Будь-який турист може звернутися за телефонним номером і йому буде надано безкоштовний гід по місту і велосипед (за бажанням)

В рамках проекту передбачається:

1. Створення туристичного вело-маршруту по основним архітектурним та історичним пам'яткам Маріуполя.

2.Подготовка короткого історичного матеріалу по кожному об'єкту (із залученням фахівців Краєзнавчого музею і кафедри історії МГУ)

3.Подбор волонтерів, придатних для цілей проекту.

4. Організація диспечерськой підтримки.

5. Організація велопарковки.

6. Залучення до співпраці власникiв об'єктів громадського харчування — надання туристу безкоштовного фірмового напою (лимонад, квас, пиво, каву) з метою реклами закладу. (Перспектива).

7.Взаімодействіе з органами місцевої влади та громадськими організаціями в напрямку збереження та реставрації історичних об'єктів.

Очікувані результати:

1. Залучення молоді для вирішення завдань щодо зміни та перспективного розвитку міста і регіону.

2. Вивчення, в ході волонтерської роботи, історії Приазов'я і реальні кроки по збереженню історичної та архітектурної спадщини.

3. На конкретних історичних прикладах зміна пострадянської інерції мислення і створення толерантного сучасного суспільства.

4.Зміна іміджу Маріуполя з індустріального на туристичне місто.

5. Залучення молоді до спорту та здорового способу життя.

6. Популяризація велоспорту в т.ч. як засобу боротьби за екологію і енергоефективність.

Про історію успіху міні ініціативи ми писали тут : http://ndo.lg.ua/news/132-bezkoshtovnyy-turystychn...

Адреса и контакты

Показать еще 2 адреса...
211

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.