Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Мета  — задоволення потреб людей похилого віку та ВПО в психологічній підтримці та інтеграції ВПО у місцеву громаду пошук рішень з урахуванням інтересів усіх членів громади, в тому числі ВПО та розвиток соціально схвалюваних форм діяльності, інтересів, потреб. Стимулювання життєвої та громадської активності літніх людей шляхом продовження роботи раніше створеного центру «Содєйствіє» на базі любительського об’єднання «Клуб сталого розвитку громади» в рамках спільного проекту з міжнародною організацією HELP AGE INTERNATIONAL «Створення центру «Содєйствіє».

Про це писали тут: 

http://vistilug.com.ua/news/1390-kak-mini-granty-p...

Адреса и контакты

137

Категорії

Новини НДО

Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».