Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Мета  — задоволення потреб людей похилого віку та ВПО в психологічній підтримці та інтеграції ВПО у місцеву громаду пошук рішень з урахуванням інтересів усіх членів громади, в тому числі ВПО та розвиток соціально схвалюваних форм діяльності, інтересів, потреб. Стимулювання життєвої та громадської активності літніх людей шляхом продовження роботи раніше створеного центру «Содєйствіє» на базі любительського об’єднання «Клуб сталого розвитку громади» в рамках спільного проекту з міжнародною організацією HELP AGE INTERNATIONAL «Створення центру «Содєйствіє».

Про це писали тут: 

http://vistilug.com.ua/news/1390-kak-mini-granty-p...

Адреса и контакты

102

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ