Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Міні ініціатива щодо продовження роботи центру «Содєйствіє»

Мета  — задоволення потреб людей похилого віку та ВПО в психологічній підтримці та інтеграції ВПО у місцеву громаду пошук рішень з урахуванням інтересів усіх членів громади, в тому числі ВПО та розвиток соціально схвалюваних форм діяльності, інтересів, потреб. Стимулювання життєвої та громадської активності літніх людей шляхом продовження роботи раніше створеного центру «Содєйствіє» на базі любительського об’єднання «Клуб сталого розвитку громади» в рамках спільного проекту з міжнародною організацією HELP AGE INTERNATIONAL «Створення центру «Содєйствіє».

Про це писали тут: 

http://vistilug.com.ua/news/1390-kak-mini-granty-p...

Адреса и контакты

75

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».