Міні ініциатива ГО "Розвиток села" щодо втановлення дитячого майданчику

ГО «Розвиток села», Беловодський район, Луганської області (контактна особа- Осадчий Василь Валентинович, член організації) зібрала людей та вирішила створити дитячий майданчик — місце збору членів громади, які під час конфлікту стали розрозненими, зневірились у владу та перестали взагалі збиратись. Новий майданчик став місцем, куди терпер влада може прийти та поспілкуватись із представниками громади. Тепер громада думає як рядом зробити поле для гри в футбол. 

Адреса и контакты

93

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ