Міні ініциатива ГО "Розвиток села" щодо втановлення дитячого майданчику

ГО «Розвиток села», Беловодський район, Луганської області (контактна особа- Осадчий Василь Валентинович, член організації) зібрала людей та вирішила створити дитячий майданчик — місце збору членів громади, які під час конфлікту стали розрозненими, зневірились у владу та перестали взагалі збиратись. Новий майданчик став місцем, куди терпер влада може прийти та поспілкуватись із представниками громади. Тепер громада думає як рядом зробити поле для гри в футбол. 

Адреса и контакты

111

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.