Міні ініциатива ГО "Пан Єпіфан" по встановленю грального майданчика біля школи для дітей

Громадська організація «ПАН ЄПІФАН», села Єпіфанівка, Луганської області вирішила, що є дуже нагальна потреба створити куточок, де будуть збиратися діти дошкільного, шкільного віку та молоді матусі з дітками. Облаштувати ігрове поле, прибравши вироби з гумових покришок, якими обладнаний майданчик.

Про це зазначено тут: https://nvk-epifanivka.pp.ua/%D0%BC%D0%B5%D1%86%D0...

Адреса и контакты

117

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ