Ініціатива активістів Білокуракинської ОТГ

Очікувані результати  — очищення криниць від мулу, ремонт стін (так як з роками вони прийшли в занедбаний стан). Для забезпечення потреб населення с. Бунчуківка та всієї громади( для оснащення населення якісною водою необхідно згуртувати всю громаду с. Бунчуківка, для проведення капітального ремонту криниць)

Адреса и контакты

  • Белокуракино
    • контактні особи Грицай Гертруда Грачаївна – депутат громади, Пінчукова Світлана Володимирівна – директор сільського клубу, Грицай Анатолій Миколайович, Трапезник Світлана Олександрівна
131

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ