Ініціатива активістів Білокуракинської ОТГ

Очікувані результати  — очищення криниць від мулу, ремонт стін (так як з роками вони прийшли в занедбаний стан). Для забезпечення потреб населення с. Бунчуківка та всієї громади( для оснащення населення якісною водою необхідно згуртувати всю громаду с. Бунчуківка, для проведення капітального ремонту криниць)

Адреса и контакты

  • Белокуракино
    • контактні особи Грицай Гертруда Грачаївна – депутат громади, Пінчукова Світлана Володимирівна – директор сільського клубу, Грицай Анатолій Миколайович, Трапезник Світлана Олександрівна
90

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».