Ініціативна група Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області

Ініціативна група Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області

Основне призначення ігрової кімнати — дати можливість дітям поспілкуватися, повеселитися, в той час як їхні батьки спокійно проводять час в обговоренні планів розвитку села, проведення свого дозвілля, заняття фітнесом. Наявність захоплюючих ігрових модулів і куточка для творчості дадуть змогу дітям підвищити інтелектуальні здібності, сприятимуть згуртуванню громади.

Кількість бенефіціарів проекту — 2657 осіб. 

Контактна особа - Карманець Оксана Миколаївна. 

Адреса и контакты

24

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»