Ініціативна група Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області

Ініціативна група Криворізької сільської ради Добропільського району, Донецької області

Основне призначення ігрової кімнати — дати можливість дітям поспілкуватися, повеселитися, в той час як їхні батьки спокійно проводять час в обговоренні планів розвитку села, проведення свого дозвілля, заняття фітнесом. Наявність захоплюючих ігрових модулів і куточка для творчості дадуть змогу дітям підвищити інтелектуальні здібності, сприятимуть згуртуванню громади.

Кількість бенефіціарів проекту — 2657 осіб. 

Контактна особа - Карманець Оксана Миколаївна. 

Адреса и контакты

209

Категорії

Новини НДО

ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.