Новоайдарська районна громадська організація "Добробут"

Новоайдарська районна громадська організація "Добробут"

Сільська громадська організація створена у 2013 році за підтримки районного Ресурсного центру розвитку громад (існує при Новоайдарській райдержадміністрації) та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Протягом декількох років реалізувала низку проектів щодо активізації громади та відновлення соціальної інфраструктури та стала надійним партенром для влади та роботи з іншими міжнародними організаціями та донорами.

https://www.facebook.com/groups/1496027520480160/

302

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ