Новоайдарська районна громадська організація "Добробут"

Новоайдарська районна громадська організація "Добробут"

Сільська громадська організація створена у 2013 році за підтримки районного Ресурсного центру розвитку громад (існує при Новоайдарській райдержадміністрації) та Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Протягом декількох років реалізувала низку проектів щодо активізації громади та відновлення соціальної інфраструктури та стала надійним партенром для влади та роботи з іншими міжнародними організаціями та донорами.

https://www.facebook.com/groups/1496027520480160/

442

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.