Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 4

«Дивлюсь на це фото і думаю… Чому з усього, що я ціную та люблю — сім`я, книги, друзі, цукерки і т. п., першою на аркуш потрапила школа ?! Випадковість чи все ж таки діагноз? - Олено Олександрівно, у нас немає коричневого олівця! Можна ми намалюємо замість кулемета базуку? Довго думали, але (на диво) ескалацію конфлікту всі склали вірно.  Чому ми не змогли???? Цю ситуативну задачу в нашій школі довго ще будуть називати „Я-Сєва!“ У хлопців вийшло дуже цікаво!»- Олена Левицька про вислови дітей під час тренінгу.

Детальніше тут:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001582754820&fref=gs&dti=244125496203363&hc_location=group_dialog

https://levickaya31.blogspot.com/p/blog-page_5.htm...

Адреса и контакты

189

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ