Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 4

«Дивлюсь на це фото і думаю… Чому з усього, що я ціную та люблю — сім`я, книги, друзі, цукерки і т. п., першою на аркуш потрапила школа ?! Випадковість чи все ж таки діагноз? - Олено Олександрівно, у нас немає коричневого олівця! Можна ми намалюємо замість кулемета базуку? Довго думали, але (на диво) ескалацію конфлікту всі склали вірно.  Чому ми не змогли???? Цю ситуативну задачу в нашій школі довго ще будуть називати „Я-Сєва!“ У хлопців вийшло дуже цікаво!»- Олена Левицька про вислови дітей під час тренінгу.

Детальніше тут:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001582754820&fref=gs&dti=244125496203363&hc_location=group_dialog

https://levickaya31.blogspot.com/p/blog-page_5.htm...

Адреса и контакты

110

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».