Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 4

«Дивлюсь на це фото і думаю… Чому з усього, що я ціную та люблю — сім`я, книги, друзі, цукерки і т. п., першою на аркуш потрапила школа ?! Випадковість чи все ж таки діагноз? - Олено Олександрівно, у нас немає коричневого олівця! Можна ми намалюємо замість кулемета базуку? Довго думали, але (на диво) ескалацію конфлікту всі склали вірно.  Чому ми не змогли???? Цю ситуативну задачу в нашій школі довго ще будуть називати „Я-Сєва!“ У хлопців вийшло дуже цікаво!»- Олена Левицька про вислови дітей під час тренінгу.

Детальніше тут:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001582754820&fref=gs&dti=244125496203363&hc_location=group_dialog

https://levickaya31.blogspot.com/p/blog-page_5.htm...

Адреса и контакты

355

Категорії

Новини НДО

Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.
У Міжнародній День Жестової мови був проведен другий партнерський заход в рамках проекта «Інклюзивна мережа радників Луганськой області»
У Луганській області проходить проект ПРООН «Інклюзивна мережу радників Луганській області».
Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.