Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 4

«Дивлюсь на це фото і думаю… Чому з усього, що я ціную та люблю — сім`я, книги, друзі, цукерки і т. п., першою на аркуш потрапила школа ?! Випадковість чи все ж таки діагноз? - Олено Олександрівно, у нас немає коричневого олівця! Можна ми намалюємо замість кулемета базуку? Довго думали, але (на диво) ескалацію конфлікту всі склали вірно.  Чому ми не змогли???? Цю ситуативну задачу в нашій школі довго ще будуть називати „Я-Сєва!“ У хлопців вийшло дуже цікаво!»- Олена Левицька про вислови дітей під час тренінгу.

Детальніше тут:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001582754820&fref=gs&dti=244125496203363&hc_location=group_dialog

https://levickaya31.blogspot.com/p/blog-page_5.htm...

Адреса и контакты

16

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»