Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3

24 вересня 2018 року було проведено тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах» для учнів 11 класів на базі ЗОШ № 10 міста Маріуполя Донецької області.

Метою тренінгу було посилення компетенцій молоді міста Маріуполя щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів та сприяння ефективній комунікації учасників тренінгу.
Тренінг проводився як другий навчальний модуль програми «Школа амбасадорів миру» в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Захід фінансується Урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджуєтьсяUNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
«Дружня атмосфера та чудовий настрій панували у активній команді упродовж тренінгу, завдяки знанням, якими поділились Olga Donets та Max Ieligulashvili! Величезна подяка керівникам проекту за можливість розвиватися та рухатись уперед! Дякую учасникам за співпрацю! А також велике спасибі Амбасадорам за ідеї та візуалізацію! Анна Боровая, дякую вам за допомогу та підтримку!» — Юлія Смотрова.

Детальніше:

https://www.facebook.com/search/top/?q=%D1%88%D0%B...

Адреса и контакты

87

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».