Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах”
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” 3

24 вересня 2018 року було проведено тренінг «Налагодження діалогів: молодь за мир у громадах» для учнів 11 класів на базі ЗОШ № 10 міста Маріуполя Донецької області.

Метою тренінгу було посилення компетенцій молоді міста Маріуполя щодо налагодження діалогів та конструктивної трансформації конфліктів та сприяння ефективній комунікації учасників тренінгу.
Тренінг проводився як другий навчальний модуль програми «Школа амбасадорів миру» в рамках Проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні», який впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні. Захід фінансується Урядом Швеції, Швейцарською Конфедерацією та впроваджуєтьсяUNDP Ukraine / ПРООН в Україні.
«Дружня атмосфера та чудовий настрій панували у активній команді упродовж тренінгу, завдяки знанням, якими поділились Olga Donets та Max Ieligulashvili! Величезна подяка керівникам проекту за можливість розвиватися та рухатись уперед! Дякую учасникам за співпрацю! А також велике спасибі Амбасадорам за ідеї та візуалізацію! Анна Боровая, дякую вам за допомогу та підтримку!» — Юлія Смотрова.

Детальніше:

https://www.facebook.com/search/top/?q=%D1%88%D0%B...

Адреса и контакты

130

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ