Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3)

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3)
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 4Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 5Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 6Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 7Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 8Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 9Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 10Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 11

21.09.18 — заходи присвячені Міжнародному дню мира за підтримки#UNDP Ukraine / #ПРООН в Україні в Кремінській ЗОШ № 4 в рамках програми «Школа амбасадорів миру» проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні». 

Коментар Яна Гарькавець:
“Тренінги і заходи вже проведені, звіти пишуться. Хочу подякувати (тутSerhii Mytrokhin мене трошки випередив, але то нічого

Адреса и контакты

108

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ