Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3)

Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3)
Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 0Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 1Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 2Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 3Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 4Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 5Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 6Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 7Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 8Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 9Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 10Тренінг "Налагодження діалогів: молодь за мир в громадах” (3) 11

21.09.18 — заходи присвячені Міжнародному дню мира за підтримки#UNDP Ukraine / #ПРООН в Україні в Кремінській ЗОШ № 4 в рамках програми «Школа амбасадорів миру» проекту «Відновлення врядування та примирення на територіях, що постраждали від кризи в Україні». 

Коментар Яна Гарькавець:
“Тренінги і заходи вже проведені, звіти пишуться. Хочу подякувати (тутSerhii Mytrokhin мене трошки випередив, але то нічого

Адреса и контакты

93

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».