Проект «Діалоговий намет» ГО «ПОРТАЛ «ПОШУК» (2018)

Діяльність «Пересувної діалогової платформи» включатиме в себе проведення заходів для підлітків та молоді, що слугуватиме містком для налагодження зв’язку з сільськими місцевостями де наразі відсутні опорні школи та не створено об’єднані територіальні громади. Таким чином, встановлення процесу комунікації з сільською місцевістю сприятиме включенню до процесу громадянської освіти не лише жителів міст.

В якості основної форми діяльності пропонується перегляд та обговорення фільмів. Також, буде проведене анкетування серед аудиторії учасників з метою напрацювання дорожньої карти, щодо подальшої взаємодії з цією категорією людей та спільного вироблення подальшого плану потенційних змін.

Бенефіціари проекту: Діти та молодь сіл та селищ Донецької області 300 дітей.

Очікуваний результат: підвищення рівня активності та сприяння формуванню розуміння можливості впливати на якість та різноманітність проведення дозвілля. Створення нових стійких зв’язків, що сприятиме сприянню підтримки поширення громадянської освіти. Виявлення «агентів змін» та сприяння їх діяльності на місцях.

Адреса и контакты

95

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».