Проект "Молодіжна платформа в місті Світлодарськ" ГО «Центр допомоги молоді «Твоя перемога» (2018)

Мета проекту: зниження рівня агресії, ненависті та страху серед молоді Світлодарська, активізація молоді на розвинення здібностей та самореалізацію, лідерську позицію та покращення життя свого міста.

Завдання проекту:

1. Створити молодіжну платформу – «вільного простору» для спілкування молоді різних прошарків та нахилів.

2. Організувати та провести тренінги та курси для молоді для розкриття потенціалу, розвинення здібностей та надання необхідних навичок.

3. Організувати та поширити інформацію про дні психологічних консультацій (кожні 2 тижні) для вирішення психологічних проблем та питань.

4. Організувати різноманітне дозвілля для молоді в позаробочий час.

5. Організувати групу «активної молоді» для вирішення питань і нагальних проблем міста, залучити якомога більше молоді до активної позиції в своєму місті.

6. Організувати безоплатні правові консультації з юристом, школу адміністративного права.

Адреса и контакты

121

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».