Проект "Молодіжна платформа в місті Світлодарськ" ГО «Центр допомоги молоді «Твоя перемога» (2018)

Мета проекту: зниження рівня агресії, ненависті та страху серед молоді Світлодарська, активізація молоді на розвинення здібностей та самореалізацію, лідерську позицію та покращення життя свого міста.

Завдання проекту:

1. Створити молодіжну платформу – «вільного простору» для спілкування молоді різних прошарків та нахилів.

2. Організувати та провести тренінги та курси для молоді для розкриття потенціалу, розвинення здібностей та надання необхідних навичок.

3. Організувати та поширити інформацію про дні психологічних консультацій (кожні 2 тижні) для вирішення психологічних проблем та питань.

4. Організувати різноманітне дозвілля для молоді в позаробочий час.

5. Організувати групу «активної молоді» для вирішення питань і нагальних проблем міста, залучити якомога більше молоді до активної позиції в своєму місті.

6. Організувати безоплатні правові консультації з юристом, школу адміністративного права.

Адреса и контакты

137

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ