Проект "Впровадження дебатів в освітній процес" ГО «Україна можливостей» (2018)

У тренінгах візьмуть участь 15 вчителів, які в подальшому поширять набуті знання серед колег та проведуть освітні сесії, а також – організують дебати в рамках своїх уроків (загалом очікуємо до 15 дебатів, організованих самими викладачами)

Завдяки цьому проекту вчителі урізноманітнять свої уроки, зроблять їх більш цікавими та динамічними. Школярі, в свою чергу, оволодіють методами конструктивного діалогу, а також – зможуть критично оцінювати інформацію, яка їм надходить, підвищать свої навички з ораторського мистецтва.

Адреса и контакты

120

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ