Проект "Впровадження дебатів в освітній процес" ГО «Україна можливостей» (2018)

У тренінгах візьмуть участь 15 вчителів, які в подальшому поширять набуті знання серед колег та проведуть освітні сесії, а також – організують дебати в рамках своїх уроків (загалом очікуємо до 15 дебатів, організованих самими викладачами)

Завдяки цьому проекту вчителі урізноманітнять свої уроки, зроблять їх більш цікавими та динамічними. Школярі, в свою чергу, оволодіють методами конструктивного діалогу, а також – зможуть критично оцінювати інформацію, яка їм надходить, підвищать свої навички з ораторського мистецтва.

Адреса и контакты

93

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».