Проект "Впровадження дебатів в освітній процес" ГО «Україна можливостей» (2018)

У тренінгах візьмуть участь 15 вчителів, які в подальшому поширять набуті знання серед колег та проведуть освітні сесії, а також – організують дебати в рамках своїх уроків (загалом очікуємо до 15 дебатів, організованих самими викладачами)

Завдяки цьому проекту вчителі урізноманітнять свої уроки, зроблять їх більш цікавими та динамічними. Школярі, в свою чергу, оволодіють методами конструктивного діалогу, а також – зможуть критично оцінювати інформацію, яка їм надходить, підвищать свої навички з ораторського мистецтва.

Адреса и контакты

25

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»