Проект "Активізація та залучення молоді до суспільно-політичного життя" (2018)

Діяльність по проекту передбачає:

1. Три одноденних тренінгу на тему «свідоме самоврядування» для 60 студентів вузів м. Краматорськ

2. Ознайомлення молоді з форматом дебатів, шляхом проведення пробної версії дебатів по формату Карла Поппера

3. Проведення дебатів по формату Карла Поппера

4. Відпрацювання навичок участі у місцевій демократії через проведення гри-симуляції « Вибори мера вузів» Краматорська

У Тренінгах візьмуть участь 50-75 осіб до яких входять студенти та викладачі навчальних закладів Краматорська. Під час гри-симуляції «вибори мера вузів» – від 200 осіб.

«Свідоме самоврядування» — це проект в якому студенти мають змогу більше дізнатися про роботу місцевих депутатів та міського голови, їх обов’язки та повноваження. Дебати по Карлу Попперу дають змогу навчитися більш конструктивно вести діалог, а так звані «вибори мера» дозволять зрозуміти, що таке насправді передвиборна гонка. Після проведення дебатів, три команди представлять трьох кандидатів на пост «Мер вузів Краматорська» 

Головним результатом даного проекту стане підвищення рівня обізнаності у студентів щодо самоврядування на місцевому рівні, всі данні для студентів будуть оприлюднені для того, щоб обговорити питання з якими виникло найбільше проблем.

Протягом реалізації проекту будуть робитися медіа згадки про хід реалізації проекту та досягнуті результати.

Розроблені програми тренінгів та дебатів будуть передані до вузів, для продовження роботи в даній темі в інших ВНЗ області.

Адреса и контакты

104

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».