Проект "Активізація та залучення молоді до суспільно-політичного життя" (2018)

Діяльність по проекту передбачає:

1. Три одноденних тренінгу на тему «свідоме самоврядування» для 60 студентів вузів м. Краматорськ

2. Ознайомлення молоді з форматом дебатів, шляхом проведення пробної версії дебатів по формату Карла Поппера

3. Проведення дебатів по формату Карла Поппера

4. Відпрацювання навичок участі у місцевій демократії через проведення гри-симуляції « Вибори мера вузів» Краматорська

У Тренінгах візьмуть участь 50-75 осіб до яких входять студенти та викладачі навчальних закладів Краматорська. Під час гри-симуляції «вибори мера вузів» – від 200 осіб.

«Свідоме самоврядування» — це проект в якому студенти мають змогу більше дізнатися про роботу місцевих депутатів та міського голови, їх обов’язки та повноваження. Дебати по Карлу Попперу дають змогу навчитися більш конструктивно вести діалог, а так звані «вибори мера» дозволять зрозуміти, що таке насправді передвиборна гонка. Після проведення дебатів, три команди представлять трьох кандидатів на пост «Мер вузів Краматорська» 

Головним результатом даного проекту стане підвищення рівня обізнаності у студентів щодо самоврядування на місцевому рівні, всі данні для студентів будуть оприлюднені для того, щоб обговорити питання з якими виникло найбільше проблем.

Протягом реалізації проекту будуть робитися медіа згадки про хід реалізації проекту та досягнуті результати.

Розроблені програми тренінгів та дебатів будуть передані до вузів, для продовження роботи в даній темі в інших ВНЗ області.

Адреса и контакты

121

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ