Проект "MarS. Mariupol Space for Peace/ " Ініціативної групи історіко-археологічного товариства (201

Проект передбачає ряд тематичних активностей:

  1. Державні свята VS традиції.
  2. Маріуполь індустріальний VS Маріуполь туристичний.
  3. Зрада і перемога для громадян України.
  4. Маріуполь: бачення майбутнього.
  5. Релігія: у що ми віримо.
  6. Місця пам’яті. Люди, яких ми пам’ятаємо.

Зустрічі будуть проходити в Маріупольському державному університеті, Центральній міській бібліотеці ім. В.Г. Короленка, міських відкритих просторах (Халабуда, ТЮ), Музеї історії комбінату Ілліча (цей музей є місцем зустрічей заводської молоді, старшого покоління і ветеранів комбінату, в приміщенні якого вони почувають себе комфортна. Старше покоління і, особливо ветеранів, важко витягнути в інше місце). Залишаємо можливість проведення зустрічей в інших місцях, які запропонує громада.

Діалоги будуть організовані в атмосфері довіри, з залученням по принципу «рівний-рівному», де кожний буде почутий із застосуванням інтерактивних та партисипаторних методів. Також будуть застосовані підходи ненасильницької комунікації.

Безпосередньо в проекті братиме участь 20 молодих активістів (різних етнічних і соціальних груп), які отримають додаткове навчання і працюватимуть разом над організацією діалогів, інтерв’юванням, створенням виставки та настільної гри

Кількість бенефіціаріїв (особи, які отримають користь від проекту) ми визначаємо близько 300. Це представники різних етнічних, релігійних та соціальних груп, які проживають у Маріуполі, долучаться до створення виставки, настільної гри, відвідають діалоги протягом 6 місяців.

Створена настільна гра буде подарована бібліотекам міста та університетів, вільним просторам, молодіжним центрам, етнічним товариствам. Розраховуємо, що більше 2000 осіб впродовж 6 місяців безпосередньо познайомляться з «продуктами» проекту — виставкою та грою. Ще близько 40 тисяч маріупольців дізнаються про проект і його результати через ЗМІ.

Адреса и контакты

91

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».