Проект "Молодіжний простір для для розвитку ініціативної молоді" ГО «Товариство активних людей» (201

Реалізація проекту триватиме в с. Новомиколаївка Черкаської ОТГ. У першу чергу ми б хотіли облаштувати приміщення в сільському будинку культури, яке нам виділила селищна рада, для проведення дозвілля молоді. Прибрати та облаштувати кімнату ми зможемо за допомогою ініціативи молодих людей, які мешкають в нашій громаді, та залюбки нам допоможуть. На початку проекту ми плануємо провести моніторинг захоплень, інтересів, пріоритетів молоді, щоб спланувати проведення заходів в період реалізації проекту, тобто провести саме ті тренінги, майстер-класи, вечори в колі друзів, перегляд фільмів та змагання, які цікавлять молодь. Забезпечити якісне інформування населення. Наша організація тісно співпрацює з органами влади, громадськими організаціями та волонтерськими таборами, які допоможуть залучити спеціалістів з певних питань (психологів, волонтерів, фасилітаторів, модераторів та громадських діячів). Крім соціальних та культурно-освітніх заходів, ми плануємо залучати молодь до волонтерського руху, благодійної діяльності, активізувати та згуртовувати їх для спільної праці задля сталого розвитку громади. Також в рамках проекту наша ГО буде вести пропаганду здорового способу життя: спортивні змагання, профілактичні бесіди, створення агітаційних буклетів; дбати про охорону навколишнього середовища: розчищати місцеву річку, проводити толоки, акції «Не сміти», «Чисте село» та інші. Разом з молоддю ми будемо ремонтувати автобусні зупинки, створювати арт-об’єкти та мурали з патріотичними гаслами.

Бенефіціари пороекту: 50-70 осіб віком від 16 до 35 років (підлітки та молодь громади).

Кількісні результати проекту:

  • На початку проекту молодіжний простір відвідає 50 осіб і на кінець 70 осіб;
  • Буде розроблено 250 інформаційних/методичних матеріалів;
  • Буде проведено 10 тренінгів і запрошено 5 спеціалістів,7 спортивних змагань, 12 бесід та обговорень в колі друзів, переглянуто 8 фільмів, 4 толоки та 1 тиждень для очищення річки, відремонтовано 3 зупинки і створено 2 арт-об’єкти і 2 мурали.

Якісні результати проекту:

  • Підвищення активності, ініціативності, мотивації до діяльності у молоді;
  • Розвиток взаємодії, комунікативних зв’язків;
  • Отримання нових знань та вмінь і їх практичне застосування;
  • Розвиток лідерських, організаційних, аналітичних здібностей у молодих людей;

Покращення патріотичної свідомості 

Адреса и контакты

201

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».