Проект "Молодіжний простір для для розвитку ініціативної молоді" ГО «Товариство активних людей» (201

Реалізація проекту триватиме в с. Новомиколаївка Черкаської ОТГ. У першу чергу ми б хотіли облаштувати приміщення в сільському будинку культури, яке нам виділила селищна рада, для проведення дозвілля молоді. Прибрати та облаштувати кімнату ми зможемо за допомогою ініціативи молодих людей, які мешкають в нашій громаді, та залюбки нам допоможуть. На початку проекту ми плануємо провести моніторинг захоплень, інтересів, пріоритетів молоді, щоб спланувати проведення заходів в період реалізації проекту, тобто провести саме ті тренінги, майстер-класи, вечори в колі друзів, перегляд фільмів та змагання, які цікавлять молодь. Забезпечити якісне інформування населення. Наша організація тісно співпрацює з органами влади, громадськими організаціями та волонтерськими таборами, які допоможуть залучити спеціалістів з певних питань (психологів, волонтерів, фасилітаторів, модераторів та громадських діячів). Крім соціальних та культурно-освітніх заходів, ми плануємо залучати молодь до волонтерського руху, благодійної діяльності, активізувати та згуртовувати їх для спільної праці задля сталого розвитку громади. Також в рамках проекту наша ГО буде вести пропаганду здорового способу життя: спортивні змагання, профілактичні бесіди, створення агітаційних буклетів; дбати про охорону навколишнього середовища: розчищати місцеву річку, проводити толоки, акції «Не сміти», «Чисте село» та інші. Разом з молоддю ми будемо ремонтувати автобусні зупинки, створювати арт-об’єкти та мурали з патріотичними гаслами.

Бенефіціари пороекту: 50-70 осіб віком від 16 до 35 років (підлітки та молодь громади).

Кількісні результати проекту:

  • На початку проекту молодіжний простір відвідає 50 осіб і на кінець 70 осіб;
  • Буде розроблено 250 інформаційних/методичних матеріалів;
  • Буде проведено 10 тренінгів і запрошено 5 спеціалістів,7 спортивних змагань, 12 бесід та обговорень в колі друзів, переглянуто 8 фільмів, 4 толоки та 1 тиждень для очищення річки, відремонтовано 3 зупинки і створено 2 арт-об’єкти і 2 мурали.

Якісні результати проекту:

  • Підвищення активності, ініціативності, мотивації до діяльності у молоді;
  • Розвиток взаємодії, комунікативних зв’язків;
  • Отримання нових знань та вмінь і їх практичне застосування;
  • Розвиток лідерських, організаційних, аналітичних здібностей у молодих людей;

Покращення патріотичної свідомості 

Адреса и контакты

28

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»