Проект "Майстерня соціальних ініціатив" Центра громадських ініціатив "Східна брама" (2018)

Очікувані результати:

— 15 випускників, які успішно закінчили навчальний та практичний етапи проекту;;

— 1-3 ініціативи, реалізовані учасниками проекту;

— 60 бенефіціарів ініціатив;

— створення активного осередку(-ків) молодих лідерів, які продовжують роботу у сфері побудови мирного діалогу.Проект 

Майстерні передбачає комунікацію за допомогою сторінки Халабуди у Фейсбук, а також дружніх сторінок молодіжних організацій (ГО «Дипкорпус», Маріупольська спілка молоді та інші). Інформаційними продуктами мають стати пости у соцмережі: текстові та візуальні. Також передбачена жива зустріч-презентація проекту на базі Халабуди, реклама якої ефективна у форматі «сарафанного радіо».

Основною цільовою аудиторією мають стати потенційні молоді лідери серед студентів та проактивні підлітки-школярі, побічною – їхні батьки, міська адміністрація та представники державних органів, активні мешканці та внутрішньо переміщені особи.

Ключові повідомлення: молодь – майбутні лідери, відповідальність – це просто, щоб вирішити конфлікт не можна залишатись осторонь, мирна та конструктивна співпраця на різних рівнях, різні – не значить чужі.

Адреса и контакты

24

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»