Проект "Майстерня соціальних ініціатив" Центра громадських ініціатив "Східна брама" (2018)

Очікувані результати:

— 15 випускників, які успішно закінчили навчальний та практичний етапи проекту;;

— 1-3 ініціативи, реалізовані учасниками проекту;

— 60 бенефіціарів ініціатив;

— створення активного осередку(-ків) молодих лідерів, які продовжують роботу у сфері побудови мирного діалогу.Проект 

Майстерні передбачає комунікацію за допомогою сторінки Халабуди у Фейсбук, а також дружніх сторінок молодіжних організацій (ГО «Дипкорпус», Маріупольська спілка молоді та інші). Інформаційними продуктами мають стати пости у соцмережі: текстові та візуальні. Також передбачена жива зустріч-презентація проекту на базі Халабуди, реклама якої ефективна у форматі «сарафанного радіо».

Основною цільовою аудиторією мають стати потенційні молоді лідери серед студентів та проактивні підлітки-школярі, побічною – їхні батьки, міська адміністрація та представники державних органів, активні мешканці та внутрішньо переміщені особи.

Ключові повідомлення: молодь – майбутні лідери, відповідальність – це просто, щоб вирішити конфлікт не можна залишатись осторонь, мирна та конструктивна співпраця на різних рівнях, різні – не значить чужі.

Адреса и контакты

103

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ