Проект "Майстерня соціальних ініціатив" Центра громадських ініціатив "Східна брама" (2018)

Очікувані результати:

— 15 випускників, які успішно закінчили навчальний та практичний етапи проекту;;

— 1-3 ініціативи, реалізовані учасниками проекту;

— 60 бенефіціарів ініціатив;

— створення активного осередку(-ків) молодих лідерів, які продовжують роботу у сфері побудови мирного діалогу.Проект 

Майстерні передбачає комунікацію за допомогою сторінки Халабуди у Фейсбук, а також дружніх сторінок молодіжних організацій (ГО «Дипкорпус», Маріупольська спілка молоді та інші). Інформаційними продуктами мають стати пости у соцмережі: текстові та візуальні. Також передбачена жива зустріч-презентація проекту на базі Халабуди, реклама якої ефективна у форматі «сарафанного радіо».

Основною цільовою аудиторією мають стати потенційні молоді лідери серед студентів та проактивні підлітки-школярі, побічною – їхні батьки, міська адміністрація та представники державних органів, активні мешканці та внутрішньо переміщені особи.

Ключові повідомлення: молодь – майбутні лідери, відповідальність – це просто, щоб вирішити конфлікт не можна залишатись осторонь, мирна та конструктивна співпраця на різних рівнях, різні – не значить чужі.

Адреса и контакты

89

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».