Проект "Вуличний простір «іNovoСхід»" (2018)

Новогродівка — маленьке шахтарське містечко 20 км від зони конфлікту на Донеччині, де молодь не має можливостей для навчання, розвитку та відпочинку поза дитячого садка, ДК та школи. Окрім шахти, в місті немає великих підприємств, що могли б працевлаштувати молодь міста, тому молоді люди Новогродівки часто їдуть з міста шукати кращих можливостей в інших, більших містах. Одна з шкіл, що знаходяться в місті, на реконструкції, тому школярі навчаються в одному приміщенні в дві зміни, не мають достатньої уваги та не мають програм позашкільного навчання.

При цьому молодь міста дуже ініціативна та з моменту відкриття молодіжного центру, постійно відвідує центр, не зважаючи на кількість заходів.

Але виявилась проблема у залученні нової молоді до Молодіжного Центру, хтось вважає, що це приміщення лише для «Особливих» та соромиться приєднатись, інших не влаштовує тісна кімната, також в місто поділилось на 2 частини з різною точкою зору через конфлікт на Донеччині, таким чином, якщо у Молодіжному Центрі відбувається цікавий і корисний для людини захід, але на нього не йдуть, щоб знизити ризик спілкування і конфлікту з іншими мешканцями.

Першим кроком в рамках проекту є будівництво відкритого простору, таким чином ми будемо максимально відкриті для людей, підніметься рівень довіри до нас, бо люди зрозуміють що ми обговорюємо і вирішуємо важливі для міста теми, а не просто граємось.

Створення такого простору, де будуть відбуватись освітні, медіаційні та культурні заходи з кавою та печивом наблизить до послаблення конфлікту між мешканцями та поліпшить умови для соціальної згуртованості за допомогою покращення якості дозвілля, бо у Новогродівці не має закладу, де можна попрацювати, випити кави чи просто відпочити, спілкуючись з однодумцями, окрім Молодіжного Центру, приміщення якого вже є замалим.

Після облаштування простору ми проведемо ряд зустрічей для різних груп населення, таким чином об’єднавши їх.

Бенефіціари проекту:

  • Волонтери Молодіжного Центру “NovoСхід» — 17 осіб.
  • Школярі з шостого по одинадцятий клас – 550 осіб.
  • Працююча молодь – 350 осіб..
  • Молоді мами – 100 осіб.
  • Військовослужбовці — 37 осіб
  • Інші громадські організації – 23 особи.
  • Працівники виконкому- 10 осіб.
  • Бізнес- 7 осіб.
  • ВПО-80 осіб.

Адреса и контакты

27

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»