Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)

Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)
Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018) 0

Школа розташована у селищі Дружба, яке знаходиться менш ніж 10 км. від лінії бойових дій у ході конфлікту на Сході України. Неодноразово школа страждала від влучень військових снарядів. Але за допомоги міжнародних гуманітарних організацій школа частково відремонтована та продовжує навчання і виховання майбутнього покоління українців. Селище Дружба налічує близько двох тисяч мешканців. Через бойові дії населення знаходиться у важкому фінансовому та психологічному стані та потребує підтримки та яскравих моментів в житті. Школа є центром життя селища. Саме тут виховуються справжні патріоти своєї держави.

1000 учасників проекту – громадськість, вчителі, учні, батьки.

Придбання обладнання для актової зали дасть змогу у школі проводити різноманітні заходи щодо освітньої, культурної, соціально-психологічної підтримки громадськості, батьків, учнів, вчителів.

86

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ