Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)

Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)
Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018) 0

Школа розташована у селищі Дружба, яке знаходиться менш ніж 10 км. від лінії бойових дій у ході конфлікту на Сході України. Неодноразово школа страждала від влучень військових снарядів. Але за допомоги міжнародних гуманітарних організацій школа частково відремонтована та продовжує навчання і виховання майбутнього покоління українців. Селище Дружба налічує близько двох тисяч мешканців. Через бойові дії населення знаходиться у важкому фінансовому та психологічному стані та потребує підтримки та яскравих моментів в житті. Школа є центром життя селища. Саме тут виховуються справжні патріоти своєї держави.

1000 учасників проекту – громадськість, вчителі, учні, батьки.

Придбання обладнання для актової зали дасть змогу у школі проводити різноманітні заходи щодо освітньої, культурної, соціально-психологічної підтримки громадськості, батьків, учнів, вчителів.

27

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»