Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)

Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018)
Проект "Школа наш спільний дім" ЗОШ І-ІІІ ст. №7 (2018) 0

Школа розташована у селищі Дружба, яке знаходиться менш ніж 10 км. від лінії бойових дій у ході конфлікту на Сході України. Неодноразово школа страждала від влучень військових снарядів. Але за допомоги міжнародних гуманітарних організацій школа частково відремонтована та продовжує навчання і виховання майбутнього покоління українців. Селище Дружба налічує близько двох тисяч мешканців. Через бойові дії населення знаходиться у важкому фінансовому та психологічному стані та потребує підтримки та яскравих моментів в житті. Школа є центром життя селища. Саме тут виховуються справжні патріоти своєї держави.

1000 учасників проекту – громадськість, вчителі, учні, батьки.

Придбання обладнання для актової зали дасть змогу у школі проводити різноманітні заходи щодо освітньої, культурної, соціально-психологічної підтримки громадськості, батьків, учнів, вчителів.

63

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».