Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018)

Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018)
Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 0Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 1Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 2Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 3Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 4Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 5Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 6Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 7Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 8Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 9Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 10Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 11Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 12Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 13Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 14Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 15Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 16Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 17Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 18Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 19Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 20Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 21Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 22Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 23

Завдання проекту. Члени ГО «Євсуг діє» при підтримці громади, органів місцевого самоврядування, підприємств, що розташовані на території села, проведуть суботник території, де буде створено спортивний молодіжний простір «Старт» шляхом встановлення вуличних тренажерів.  ГО «Євсуг діє» забезпечить виконання робіт по підбору, закупівлі, доставці необхідного обладнання. Забезпечить виготовлення буклетів для презентації проекту перед громадськістю, повідомлення ЗМІ. Проведе роботи зі встановлення вуличних тренажерів шляхом залучення молоді села. По закінченню проекту вуличні тренажери буде передано на баланс Євсузької сільської ради, яка в подальшому його обслуговуватиме. 

Бенефіціари проекту:  безпосередньо прямими бенефіціарами є діти села – 150 осіб ( дошкільний заклад відвідують 26 дітей, заклад освіти – 86) та  200 осіб – молодь села.

Короткострокові результати. Протягом часу, відведеного на реалізацію проекту, буде задіяно близько 250 осіб громади, за участю яких облаштовано спортивний молодіжний простір «Старт», шляхом приведення занедбаної території в належний стан, встановлення 7 вуличних тренажерів. Створення спортивного молодіжного простору «Старт» в селі Євсуг збільшить рівень охоплення молоді фізичною культурою та спортом. Простір розміщено на свіжому повітрі, що в свою чергу задовольнить потребу молоді в русі та зміцнить здоров’я.


Вже 8 жовтня 2018 року в рамках реалізації вище зазначенгого проекту в с. Євсуг розпочали активно працювати на майданчику активні члени громади, встановлюючи вуличні тренажери. 

«Нам у цьому сприяли сонячна, тепла погода і велике бажання присутніх якісно і швидко забетонувати кріплення для майбутніх конструкцій. Щире дякую хочу сказати тим хлопцям та дівчатам, які зголосилися зробити цю важку роботу, з якою діти не впоралися б. Нам ще потрібно буде у п’ятницю до кріплень приєднати самі тренажери, пофарбувати лавки і вирівняти та прибрати майданчик. Нагадаю, ми створюємо молодіжний спортивний простір «Старт!», що став переможцем у конкурсі малих грантів для підтримки молодіжних платформ неурядових організацій та груп активних громадян громад-партнерів, діяльність яких охоплює Луганську та Донецьку області, що фінансується Програмою розвитку ООН в Україні» — зазначила Ірина Баришенко, голова ГО "Євсуг діє".

Урочисте відкриття молодіжної платформи відбулось вже 14 жовтня 2018 року.

Бідльше про результати вже писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/115-sohodni-v-seli-yevsuh-ro...

та 

https://www.facebook.com/groups/1660938120601121/p...

Адреса и контакты

249

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».