Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018)

Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018)
Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 0Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 1Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 2Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 3Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 4Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 5Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 6Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 7Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 8Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 9Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 10Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 11Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 12Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 13Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 14Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 15Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 16Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 17Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 18Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 19Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 20Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 21Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 22Проект «Старт!» - створення спортивного молодіжного простору в селі Євсуг ГО "Євсуг діє" (2018) 23

Завдання проекту. Члени ГО «Євсуг діє» при підтримці громади, органів місцевого самоврядування, підприємств, що розташовані на території села, проведуть суботник території, де буде створено спортивний молодіжний простір «Старт» шляхом встановлення вуличних тренажерів.  ГО «Євсуг діє» забезпечить виконання робіт по підбору, закупівлі, доставці необхідного обладнання. Забезпечить виготовлення буклетів для презентації проекту перед громадськістю, повідомлення ЗМІ. Проведе роботи зі встановлення вуличних тренажерів шляхом залучення молоді села. По закінченню проекту вуличні тренажери буде передано на баланс Євсузької сільської ради, яка в подальшому його обслуговуватиме. 

Бенефіціари проекту:  безпосередньо прямими бенефіціарами є діти села – 150 осіб ( дошкільний заклад відвідують 26 дітей, заклад освіти – 86) та  200 осіб – молодь села.

Короткострокові результати. Протягом часу, відведеного на реалізацію проекту, буде задіяно близько 250 осіб громади, за участю яких облаштовано спортивний молодіжний простір «Старт», шляхом приведення занедбаної території в належний стан, встановлення 7 вуличних тренажерів. Створення спортивного молодіжного простору «Старт» в селі Євсуг збільшить рівень охоплення молоді фізичною культурою та спортом. Простір розміщено на свіжому повітрі, що в свою чергу задовольнить потребу молоді в русі та зміцнить здоров’я.


Вже 8 жовтня 2018 року в рамках реалізації вище зазначенгого проекту в с. Євсуг розпочали активно працювати на майданчику активні члени громади, встановлюючи вуличні тренажери. 

«Нам у цьому сприяли сонячна, тепла погода і велике бажання присутніх якісно і швидко забетонувати кріплення для майбутніх конструкцій. Щире дякую хочу сказати тим хлопцям та дівчатам, які зголосилися зробити цю важку роботу, з якою діти не впоралися б. Нам ще потрібно буде у п’ятницю до кріплень приєднати самі тренажери, пофарбувати лавки і вирівняти та прибрати майданчик. Нагадаю, ми створюємо молодіжний спортивний простір «Старт!», що став переможцем у конкурсі малих грантів для підтримки молодіжних платформ неурядових організацій та груп активних громадян громад-партнерів, діяльність яких охоплює Луганську та Донецьку області, що фінансується Програмою розвитку ООН в Україні» — зазначила Ірина Баришенко, голова ГО "Євсуг діє".

Урочисте відкриття молодіжної платформи відбулось вже 14 жовтня 2018 року.

Бідльше про результати вже писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/115-sohodni-v-seli-yevsuh-ro...

та 

https://www.facebook.com/groups/1660938120601121/p...

Адреса и контакты

320

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ