Проект "Щасливий БУР" в м. Щастя ГО "Новий Донбас" (2018)

Мета проекту:

налагодження діалогу шляхом залучення до фізичної роботи волонтерів з усієї України, включно місцевих. Допомога людям, що перебувають у скрутному матеріальному становищі у відновленні та покращенні їхніх житлових умов. Сприяння ментальній підтримці сімей шляхом спілкування з небайдужими волонтерами з різних регіонів України, що будуть виконувати різні категорії ремонтних робіт в їхніх помешканнях.
Консолідація місцевих громад навколо принципів самоорганізації та взаємовідповідальності. Формування всеукраїнської мережі активних громадян, які своїми прикладами та діями сприятимуть розвитку власних громад на місцях.


Проект має на меті 3 завдання:

1. Допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань та наданні їм моральної допомоги небайдужими волонтерами.
2. Сприяти об’єднанню місцевих громад, що будуть конденсуватися навколо нашого проекту, та залучатися безпосередньо до нього.
3. Долучить учасників до мережі активних волонтерів, які надалі вже власними силами розбудовуватимуть своє місто і розвивати Україну в своїх громадах.

Адреса и контакты

86

Категорії

Новини НДО

Голова «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю» Микола Надулічний прийняли участь в засідданні обласної громадської ради.
Вийшла авторська стаття Миколи Надулічного присвячена стану впровадження інклюзії в Луганській області станом на 1.10.2019.
Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ