Проект "Щасливий БУР" в м. Щастя ГО "Новий Донбас" (2018)

Мета проекту:

налагодження діалогу шляхом залучення до фізичної роботи волонтерів з усієї України, включно місцевих. Допомога людям, що перебувають у скрутному матеріальному становищі у відновленні та покращенні їхніх житлових умов. Сприяння ментальній підтримці сімей шляхом спілкування з небайдужими волонтерами з різних регіонів України, що будуть виконувати різні категорії ремонтних робіт в їхніх помешканнях.
Консолідація місцевих громад навколо принципів самоорганізації та взаємовідповідальності. Формування всеукраїнської мережі активних громадян, які своїми прикладами та діями сприятимуть розвитку власних громад на місцях.


Проект має на меті 3 завдання:

1. Допомогти українцям, що опинилися в скруті, шляхом ремонту їхніх помешкань та наданні їм моральної допомоги небайдужими волонтерами.
2. Сприяти об’єднанню місцевих громад, що будуть конденсуватися навколо нашого проекту, та залучатися безпосередньо до нього.
3. Долучить учасників до мережі активних волонтерів, які надалі вже власними силами розбудовуватимуть своє місто і розвивати Україну в своїх громадах.

Адреса и контакты

59

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».