Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Особлива увага у роботі з молоддю – це безпека життя. Нами були розроблені і впроваджені в практику тренінгові програми по запобіганню насильства, протидії торгівлі людьми, попередженню негативних явищ в суспільстві та корекції агресивності. Розпочата робота по навчанню проведення дебатів серед старшокласників на теми безпеки, прав людини тощо. Для учнівської молоді організовуються перегляди фільмів з обговоренням, випускаються буклети, проводяться години спілкування та зустрічі з працівниками правоохоронних органів, прокуратури, охорони здоров’я. Ми хочемо розширити свої можливості – організувати молодіжний воркшоп — марафон «Безпечний простір», де відбудуться зустрічі з представниками ПРООН, будуть проведені тренінги та круглі столи, які стануть початком спільних з ПРООН молодіжних ініціатив у нашому селищі.

Бенефіціари проекту: прямі бенефіціари — 712 чоловік. Дівчаток – 350, Хлопчиків – 300, жінок-30, чоловіків – 20, дітей з інвалідністю – 12; непрямі бенефіціари – понад 2 000.

Очікувані результати:

1.Проведено тренінги на теми: «Школа «Лідер»- вчимося приймати рішення і впливати на їх прийняття», «Діалог як інструмент вирішення конфліктів і шлях до порозуміння», «Інструменти комунікаційної кампанії на соціально важливі теми для молоді»

2.Проведено мультимедійний сторітеллінг за участю шкільної молоді та представників ПРООН з питань безпеки.

3.«Молодь дебатує» — об’єднуємо молодь навколо ідеї створення безпечного простору.

Адреса и контакты

84

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ