Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Особлива увага у роботі з молоддю – це безпека життя. Нами були розроблені і впроваджені в практику тренінгові програми по запобіганню насильства, протидії торгівлі людьми, попередженню негативних явищ в суспільстві та корекції агресивності. Розпочата робота по навчанню проведення дебатів серед старшокласників на теми безпеки, прав людини тощо. Для учнівської молоді організовуються перегляди фільмів з обговоренням, випускаються буклети, проводяться години спілкування та зустрічі з працівниками правоохоронних органів, прокуратури, охорони здоров’я. Ми хочемо розширити свої можливості – організувати молодіжний воркшоп — марафон «Безпечний простір», де відбудуться зустрічі з представниками ПРООН, будуть проведені тренінги та круглі столи, які стануть початком спільних з ПРООН молодіжних ініціатив у нашому селищі.

Бенефіціари проекту: прямі бенефіціари — 712 чоловік. Дівчаток – 350, Хлопчиків – 300, жінок-30, чоловіків – 20, дітей з інвалідністю – 12; непрямі бенефіціари – понад 2 000.

Очікувані результати:

1.Проведено тренінги на теми: «Школа «Лідер»- вчимося приймати рішення і впливати на їх прийняття», «Діалог як інструмент вирішення конфліктів і шлях до порозуміння», «Інструменти комунікаційної кампанії на соціально важливі теми для молоді»

2.Проведено мультимедійний сторітеллінг за участю шкільної молоді та представників ПРООН з питань безпеки.

3.«Молодь дебатує» — об’єднуємо молодь навколо ідеї створення безпечного простору.

Адреса и контакты

58

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».