Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Проек "Молодіжний воркшоп-марафон "Безпечний простір" ГО "Співдружність" Красноречинської ЗОШ І-ІІІ

Особлива увага у роботі з молоддю – це безпека життя. Нами були розроблені і впроваджені в практику тренінгові програми по запобіганню насильства, протидії торгівлі людьми, попередженню негативних явищ в суспільстві та корекції агресивності. Розпочата робота по навчанню проведення дебатів серед старшокласників на теми безпеки, прав людини тощо. Для учнівської молоді організовуються перегляди фільмів з обговоренням, випускаються буклети, проводяться години спілкування та зустрічі з працівниками правоохоронних органів, прокуратури, охорони здоров’я. Ми хочемо розширити свої можливості – організувати молодіжний воркшоп — марафон «Безпечний простір», де відбудуться зустрічі з представниками ПРООН, будуть проведені тренінги та круглі столи, які стануть початком спільних з ПРООН молодіжних ініціатив у нашому селищі.

Бенефіціари проекту: прямі бенефіціари — 712 чоловік. Дівчаток – 350, Хлопчиків – 300, жінок-30, чоловіків – 20, дітей з інвалідністю – 12; непрямі бенефіціари – понад 2 000.

Очікувані результати:

1.Проведено тренінги на теми: «Школа «Лідер»- вчимося приймати рішення і впливати на їх прийняття», «Діалог як інструмент вирішення конфліктів і шлях до порозуміння», «Інструменти комунікаційної кампанії на соціально важливі теми для молоді»

2.Проведено мультимедійний сторітеллінг за участю шкільної молоді та представників ПРООН з питань безпеки.

3.«Молодь дебатує» — об’єднуємо молодь навколо ідеї створення безпечного простору.

Адреса и контакты

23

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»