Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий"

Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий"
Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 0Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 1Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 2Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 3Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 4Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 5Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 6Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 7Створення багатофункціональної молодіжної платформи - спортивного майданчика парку "Сосновий" 8

Очікувані результати проекту:

— удосконалено механізм громадської безпеки та соціальної згуртованості — молодь (75 осіб), діти віком від 0 до 16 років (щонайменше 96 осіб) так і люди поважного віку (48 осіб), посадовці (6 осіб), місцевий активний бізнес (7 представників);

— поліпшена координація між молоддю та місцевими органами влади, представниками громади та місцевого бізнесу в забезпеченні громадської безпеки та підвищенні рівня соціальної згуртованості;

— модернізована молодіжна інфраструктури в смт.Новоайдар — збудований багатофункціональний спортивний майданчик зі штучним покриттям, на якому будуть проводитись в літній час двічі на тиждень спортивні заняття в яких візьмуть участь по 13 осіб молоді, дітей та по 6 осіб старшого віку; двічі на місяць літнього періоду будуть проводитись спортивні змагання з футболу, в яких приймуть участь щонайменше 64 особи; також будуть проведені спортивні змагання з волейболу, в яких візьмуть участь щонайменше 5 команд по 6 осіб (в змаганнях будуть задіяні військовослужбовці, які дислокуються на території району).

Про результати проекту більше тут:

http://ndo.lg.ua/news/118-molodizhna-bahatofunktsi...

та

https://www.facebook.com/elena.kizilova.9/posts/14...

Адреса и контакты

58

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»