Проект «Спорт єднає покоління» ГО «Кризька сільська організація «Промінь»» (молодіжна рада, 2018)

Проект «Спорт єднає покоління» ГО «Кризька сільська організація «Промінь»» (молодіжна рада, 2018)
Проект «Спорт єднає покоління» ГО «Кризька сільська організація «Промінь»» (молодіжна рада, 2018) 0Проект «Спорт єднає покоління» ГО «Кризька сільська організація «Промінь»» (молодіжна рада, 2018) 1

Бенефіціари проекту: 300 осіб: 100 осіб – віком від 6 до 16 років, 150 осіб- 17-35 років, 50 осіб- старше 35 років.

Очікувані результати: покращення матеріально-технічної спортивної бази для активного та якісного відпочинку молоді, удосконалення механізмів соціальної згуртованості, поліпшення навичок молоді та усвідомлення відповідальності перед односельцями як їх соціально – активних жителів.

Про результати впровадження проекту ми вже писали тут:

http://ndo.lg.ua/news/120-sport-yednaye-pokolinnya...

та 

https://www.facebook.com/groups/276331782906662/?fref=nf

Адреса и контакты

108

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».