ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"
ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" 0

Громадська організація «Кризовий медіа-центр „Сіверський Донець“ працює над розбудовою суспільства з високим рівнем довіри та співпраці, з прозорим та демократичним способом прийняття рішень в громаді через розвиток власного потенціалу та мобілізацію громадської підтримки за допомогою розвитку аналітичного ресурсного центру та діалогового комунікативного майданчику.

Стратегічні цілі на 2017 – 2019 роки:
1.Забезпечення реального впливу на прийняття рішень у громаді;
2.Формування в суспільстві атмосфери довіри та співпраці;
3.Сприяння відкритому доступу до ресурсів громади різних груп інтересів;
4.Активізація громади до системних дій;
5.Нарощування та розвиток власного потенціалу.
Наша команда працює також над тематикою здійсненні реформ на місцевому та регіональному рівнях. Ми робимо це оскільки:
­Організаціє має потенціал стати майданчиком для напрацювання креативних ідей щодо просування реформ в регіоні.
­Ми спроможні впроваджувати якісні інформаційні кампанії щодо висвітлення процесів реформування, тим самим збільшуючи чисто та якість прихильників реформ.
­Ми маємо досвід та бажання впровадження механізмів діалогу при впровадженні реформ.
­Ми намагаємось стати центром суспільного гуртування прогресивних сил міста Сєвєродонецька.
Ми можемо здійснювати ефективну адвокацію міських та регіональних законодавчих ініціатив.

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» підсилює свою діяльність через участь в національних та міжнародних коаліціях:

Коаліція організацій – учасників проекту Українська миротворча школа (http://peace.in.ua), місія якої запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні

Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» (https://jfp.org.ua), яка є неформальною спілкою 16 громадських правозахисних організацій та ініціатив. Учасники Коаліції об’єднали свої зусилля задля узгодженого документування порушень прав людини, допущених в ході збройного конфлікту на сході України.

Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» (http://probudget.org.ua), метою якого є сприяння підвищенню загального рівня прозорості, відкритості, доброчесності та цілісності бюджетного процесу на місцевому рівні через запровадження постійнодіючого громадського контролю за його перебігом.

Коаліція перспективних неурядових організацій у Донецькій та Луганській областях «Громадський пояс Донбасу», яка координувати спільну діяльність, планувати та впроваджувати більші проекти та надавати взаємну допомогу.

Майбутній розвиток ми плануємо за двома перспективними напрямками:

  • ­Надання об’єктивної аналітичної інформації про події в Сєвєродонецьку та регіоні Україну, про виклики та загрози, які існують в прифронтовому регіоні, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – мешканцям Луганщини, так загальноукраїнській спільноті.
  • ­Координаційний центр для прогресивних сил міста, які прагнуть розбудовувати рідний край в складних умовах сьогодення. Майданчик, де відновлюється довіра та формуються партнерства.
165

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».