ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"

ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець"
ГО "Кризовий медіа-центр "Сіверський Донець" 0

Громадська організація «Кризовий медіа-центр „Сіверський Донець“ працює над розбудовою суспільства з високим рівнем довіри та співпраці, з прозорим та демократичним способом прийняття рішень в громаді через розвиток власного потенціалу та мобілізацію громадської підтримки за допомогою розвитку аналітичного ресурсного центру та діалогового комунікативного майданчику.

Стратегічні цілі на 2017 – 2019 роки:
1.Забезпечення реального впливу на прийняття рішень у громаді;
2.Формування в суспільстві атмосфери довіри та співпраці;
3.Сприяння відкритому доступу до ресурсів громади різних груп інтересів;
4.Активізація громади до системних дій;
5.Нарощування та розвиток власного потенціалу.
Наша команда працює також над тематикою здійсненні реформ на місцевому та регіональному рівнях. Ми робимо це оскільки:
­Організаціє має потенціал стати майданчиком для напрацювання креативних ідей щодо просування реформ в регіоні.
­Ми спроможні впроваджувати якісні інформаційні кампанії щодо висвітлення процесів реформування, тим самим збільшуючи чисто та якість прихильників реформ.
­Ми маємо досвід та бажання впровадження механізмів діалогу при впровадженні реформ.
­Ми намагаємось стати центром суспільного гуртування прогресивних сил міста Сєвєродонецька.
Ми можемо здійснювати ефективну адвокацію міських та регіональних законодавчих ініціатив.

Кризовий медіа-центр «Сіверський Донець» підсилює свою діяльність через участь в національних та міжнародних коаліціях:

Коаліція організацій – учасників проекту Українська миротворча школа (http://peace.in.ua), місія якої запобігання та трансформація насильницьких конфліктів в Україні

Коаліція «Справедливість заради миру на Донбасі» (https://jfp.org.ua), яка є неформальною спілкою 16 громадських правозахисних організацій та ініціатив. Учасники Коаліції об’єднали свої зусилля задля узгодженого документування порушень прав людини, допущених в ході збройного конфлікту на сході України.

Партнерство «За прозорі місцеві бюджети!» (http://probudget.org.ua), метою якого є сприяння підвищенню загального рівня прозорості, відкритості, доброчесності та цілісності бюджетного процесу на місцевому рівні через запровадження постійнодіючого громадського контролю за його перебігом.

Коаліція перспективних неурядових організацій у Донецькій та Луганській областях «Громадський пояс Донбасу», яка координувати спільну діяльність, планувати та впроваджувати більші проекти та надавати взаємну допомогу.

Майбутній розвиток ми плануємо за двома перспективними напрямками:

  • ­Надання об’єктивної аналітичної інформації про події в Сєвєродонецьку та регіоні Україну, про виклики та загрози, які існують в прифронтовому регіоні, зокрема у військовій, політичній, економічній, енергетичній, гуманітарній сферах, як внутрішній аудиторії – мешканцям Луганщини, так загальноукраїнській спільноті.
  • ­Координаційний центр для прогресивних сил міста, які прагнуть розбудовувати рідний край в складних умовах сьогодення. Майданчик, де відновлюється довіра та формуються партнерства.
443

Категорії

Новини НДО

Коротка хронологічна Історія успіха реалізованого завдяки UN RPP протягом минулого року проєкту, що надав старт багатьом коирсним суспільству інклюзивним ініціативам.
Опитування «Інклюзивність - Універсальний дизайн - Соціальне єднання» тривало протягом вересня 2019 року та проводилось під час відвідування активістами різноманітних заходів проекту.
Міжнародний день людей з інвалідністю спрямовано на привернення уваги до проблем цієї категорії суспільства
Батьки з Громадської організації "Діа-Світ" допомагали своїм дітям творити власноруч новорічну красу
Допоможемо дітям виконати новорічну дитячу мрію!
Благодійний захід, присвячений Всесвітньому дню боротьби з цукровим діабетом
ГС " Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю" разом з головним інжінером МПП "Інтелект" приїхали до Біловодську.
Східний Форум із питань інклюзії задля посилення соціальної єдності, культури миру та справедливості відбувся 25-26 вересня 2019 в м. Харків.
Радник Голови «Луганської Асоціації організацій осіб з інвалідністю»з питань інклюзії по місту Золоте, Юрист ГО «Східна надія» Артур Пряділя, провів виїзну консультаційну зустріч з мешканцями міста.