Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна

Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна
Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 0Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 1Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 2Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 3Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 4Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 5Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 6Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 7Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 8Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 9Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 10Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 11Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 12Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 13Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 14Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 15Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 16Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 17Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 18Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 19Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 20Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 21Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 22Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 23Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 24Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 25Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 26Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 27Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 28Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 29Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 30

В м. Кремінна були відсутні безпечні пішохідні переходи. Значно збільшився автомобільний потік через місто, в зв'язку з проведенням АТО, створили загрозливу ситуацію, через що відбувається велика кількість дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів, в яких найчастіше страждають діти. Пішохідні переходи типу «Зебра» не вирішують проблему, так як не спроможні обмежувати швидкість руху автотранспорту, швидко зношуються та становляться непомітними водіями. Саме для вирішення цих проблем було прийнято рішення про будівництво пандусних пішохідних переходів в м. Кремінна. Яскраво розмічені конструкції переходу водії бачать здалеку і заздалегідь знижують швидкість автомобілів на 10-20 кілометрів.

Результатом реалізації проекту є зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів, зокрема дітей, та зменшення аварійності по місту в цілому за рахунок облаштування 18 пішохідний переходів біля шкіл, дитсадків, лікарні та місць масового потоку пішоходів, також встановлені дорожні знаки на всіх переходах та небезпечних ділянках дороги, що в свою чергу підвищить увагу як пішоходів так і водіїв

192

Категорії

Новини НДО

Зустріч «Громадський бюджет Сєвєродонецька" зібрала журналістів, переможців та організаторів однойменного конкурсу.
Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».