Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна

Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна
Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 0Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 1Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 2Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 3Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 4Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 5Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 6Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 7Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 8Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 9Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 10Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 11Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 12Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 13Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 14Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 15Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 16Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 17Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 18Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 19Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 20Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 21Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 22Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 23Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 24Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 25Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 26Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 27Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 28Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 29Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна 30

В м. Кремінна були відсутні безпечні пішохідні переходи. Значно збільшився автомобільний потік через місто, в зв'язку з проведенням АТО, створили загрозливу ситуацію, через що відбувається велика кількість дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів, в яких найчастіше страждають діти. Пішохідні переходи типу «Зебра» не вирішують проблему, так як не спроможні обмежувати швидкість руху автотранспорту, швидко зношуються та становляться непомітними водіями. Саме для вирішення цих проблем було прийнято рішення про будівництво пандусних пішохідних переходів в м. Кремінна. Яскраво розмічені конструкції переходу водії бачать здалеку і заздалегідь знижують швидкість автомобілів на 10-20 кілометрів.

Результатом реалізації проекту є зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод за участі пішоходів, зокрема дітей, та зменшення аварійності по місту в цілому за рахунок облаштування 18 пішохідний переходів біля шкіл, дитсадків, лікарні та місць масового потоку пішоходів, також встановлені дорожні знаки на всіх переходах та небезпечних ділянках дороги, що в свою чергу підвищить увагу як пішоходів так і водіїв

239

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ