ГО "Кремінська бізнес-асоціація"

ГО "Кремінська бізнес-асоціація"
ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 0ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 1ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 2ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 3ГО "Кремінська бізнес-асоціація" 4

КРГО «Кремінська бізнес-асоціація» створена 13 березня 2006 року по ініціативі підприємців району з метою більш ефективної реалізації задач «Стратегіїї соціально-економічного розвитку Кремінського району на 2004 – 2007 роки. Створенняпідприємницької громадської організації відповідало операційної мети:«Сприяння створення формальних й неформальних об’єднань підприємців з метою захисту їх інтересів й формування підприємницької культури», а також «Створення інфраструктури для підтримки та мотивації населення до організації та розвитку малого та середнього бізнесу, особливо на селі» у контексті Стратегії соціально-економічного розвитку Кремінського району на 2004-2007 рр.

Місія організації: Створення сприятливих умов для економічного розвитку регіону.

Мета організації: Захист і реалізація законних прав своїх членів і суб’єктів підприємницької діяльності шляхом підтримки громадських ініціатив, які направлені на створення у регіоні сприятливих умов сприятливих умов розвитку бізнесу.

Надається інформаційна, консультаційна та освітня підтримка суб’єктам підприємницької діяльності в сфері правового захисту бізнесу. Захист й реалізація законних прав своїх членів та суб’єктів підприємницької діяльності шляхом підтримки громадських ініціатив, які направлені на створення в Кремінському районі сприятливих умов розвитку бізнесу. Сприяння органам місцевого самоврядування у виконанні регуляторною політики.

У рамках проекту «Територія бізнес» були проведені дослідження думки представників бізнесу проблемних питань, які заважають розвитку підприємництва у районі. Для усунення бар’єрів по дозвільним процедурам та усунення корупційних дій було реалізовано проект по створенню Єдиного дозвільного офісу. При виконанні проекту «Створення аналітико-консалтингового центру економічного розвитку Кремінщини» був розроблено регуляторний акт «Єдиний податок на фізичних осіб-СПД» та проведене пілотне дослідження його ефективності.

Було розроблено та видано: «Інвестиційний портрет Кремінщини», методичні посібники «Практические советы для создания собственного бизнеса» та «Єдиний дозвільний офіс Кремінського району – ефективна система видачі дозволів для підприємців на районному та обласному рівні».

З 2006 року до дійсного часу члени організації проводять аналіз впливу регуляторних актів, які приймає місцева влада та надає свої пропозиції для покращення регуляторної політики на місцевому рівні.

З 2006 року до 2014 року бізнес-асоціація приймала активну участь у Програмі «Молодіжний бізнес України» при підтримці Фонду принца Чарльза. Було надано пільговий кредит та менторську підтримку 41 молодому підприємцю.

Найбільші проекти ( в т. ч. участь в реалізації проектів):

-проект «Аналітико-консалтинговий центр економічного розвитку Кремінщини» (2007 рік, донор — Міністерство у справах міжнародного розвитку Великобританії (DFID), загальний бюджет проекту – 120 тис. грн.). Надання консалтингової підтримки підприємцям.

-проект «Перебудова позаміського закладу відпочинку та оздоровлення в м. Кремінна для розміщення ВПО» перша та друга фаза (2015 рік, донор програма ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду», загальний бюджет проекту – 2017 тис. грн.). Проведено капітальний ремонт корпусу № 1 КУ «ПЗОВ «Мрія» для розміщення 80 вимушено-переселених осіб.

-проект «Центри підтримки бізнесу – інститути розвитку Луганщини» (2015 рік, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 697,9 тис. грн.). Створено бізнес-центри у містах Кремінна, Сватове, Старобільськ.

-проект «Створення Центру надання адміністративних послуг Кремінської міської ради. Капітальний ремонт приміщення, придбання обладнання та меблів» (2017 – 2018 роки, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 1189,0тис. грн.).

-проект «Будівництво пішохідних переходів пандусного типу в м. Кремінна» (2017 – 2018 роки, донор ЄС/ПРООН, загальний бюджет проекту – 590,0тис. грн.).

-проект «Розширення сфери надання адміністративних послуг Кремінського ЦНАП шляхом придбання додаткового обладнання. Благоустрій території та встановлення дитячої площадки» (2018 рік Програм розвитку RPP ПРООН – 481,848 тис. грн.).

Найцікавіші впроваджені інновації і моделі:

-соціальне підприємство «Інформаційно-туристичний центр «Зелена Кремінна», створений для інформаційної підтримки туристичних компаній та туристів району (2008 рік створення, донор – SPA грант Корпусу Миру США, партнери – Корпус Миру США в Україні, приватні підприємці, загальний бюджет проекту – 71 тис. грн.) .

Бізнес-асоціація має досвід у співпраці з органами влади та іншими громадськими організаціями. У 2017 році приймали участь у розробці стратегічного плану розвитку Кремінського району на 2018 – 2020 роки та разом з громадськими організаціями, які приймали участь у розробці стратегічного плану, створили коаліцію по реалізації задач стратегії та моніторингу впливу на суспільство. Також виступили ініціаторами укладання меморандуму з органами місцевого врядування та виконавчої влади щодо відповідальності за виконання задач стратегічного плану.

Розроблені та прийняті документи:

-Програма розвитку підприємництва у Кремінському районі;

-Програма розвитку туризму у Кремінському районі;

-Стратегічний план розвитку Кремінського району.

КРЕМІНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «КРЕМІНСЬКА БІЗНЕС-АСОЦІАЦІЯ»

ОПФ: Громадська організація

Адреса: 92900, Луганська обл., м. Кремінна, пр.-т Дружби, 15/1

Тел./факс: 06454-2-16-62

Моб.: 0509291705

e-mail: andresimsim65@gmail.com

ЄДРПОУ: 34219353

Ознака неприбутковості: 0032

https://www.facebook.com/krembizass/

87

Категорії

Новини НДО

Майже два тижні провела команда українських активістів з числа молоді у міжнародному молодіжному обмнінному візиті в рамках проекту Erasmus + «DigiDialogue in Multicultural Communities» у гірському місті Вірменії Діліжан.
25 червня 2018 року відбулась зустріч керівництва Агенції регіонального розвитку Луганської області з делегацією політичних радників посольств країн-членів ЄС, акредитованих в Україні.
​Євроінтеграційні шляхи Луганщини обговорювали в Сєвєродонецьку журналісти в рамках дискусії «Єврошлях України: Луганський вимір».
Яскраве свято із запуском у небо українського прапора.
​Громадська організація Дивокрай-2008 у 2018 році приймає участь в проектах міні ініціатив.
Журналісти регіональних видань області, представники громадських організацій, що працюють в рамках соціальної єдності та примирення, зібрались у Сєвєродонецьку для обговорення розвитку прес-клубу.
Проблеми і перспективи роботи громадського транспорту розглядали в Сєвєродонецьку
​Як правильно вирішувати повсякденні фінансові питання? Як ефективно управляти особистими коштами та уникати фінансових пасток? Про це та багато іншого ви зможете дізнатись на тренінгу «Фінансова обізнаність для молоді».
«Перспективи виконання на Луганщині Державної цільової програми відновлення та розбудови миру в східних регіонах України»