Ресурсний центр "Громадський простір"

Створення ресурсного центру стало можливим завдяки, підтримці Програми відновлення та побудови миру ПРООН в рамках Проекту «Відновлення і примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки Уряду Швеції і Швейцарської Конфедерації. Утворився і повноцінно працює з квітня 2018 року.  Проект «Ресурсний центр «Громадський простір» передбачає розвиток громадської активності жінок громади (жінок, що мешкають в селі, жінок зі статусом ВПО, багатодітних матерів, жінок з інвалідністю), дітей, студентів, підвищення рівня їхньої самооцінки, ролі в суспільно-політичному житті села, району, області, формування гендерної культури; передбачає відкритий простір для комунікації молодих жінок та жінок старшого віку між собою, а також інтеграцію жінок зі статусом ВПО у громаду села, реалізації різноманітних ініціатив; підтримку ініціатив жінок, спрямованих на соціалізацію та залучення до життя громади; поширення ідеї необхідності створення таких постійно діючих осередків. В рамках проекту заплановано організувати серію семінарів-тренінгів, міні кіно-клубів, гендерних кава-бесід, дискусійних зустрічей для дівчат і жінок, які хочуть знати більше і бути активнішими в суспільному житті, зустрічей для жінок молодого віку та жінок старшого віку для обміну досвідом, на постійній основі проводити юридичні та психологічні консультації за участю членів ініціативної громади, що мають відповідну освіту. 

Адреса и контакты

114

Категорії

Новини НДО

Проведено обстеження архітектурної доступності для маломобільних груп населення та людей похилого віку в м. Гірське.
Місто Попасна. В цьому місті теж є проблеми з доступом маломобільних груп населення та осіб з инвалідністю.
Рухаємося далі з громадським моніторингом доступності об'єктів для людей з інвалідністю та людей похилого віку, для забезпечення зручностей для будь-яких людей в рамках концепції «універсального дизайну».
​Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю продовжуе працю в рамках реализації проекту "Інклюзівна мережа Громадського радніків Луганської області."
Спеціальну першу мотиваційну зустрічі-навчання для мережі "інклюзивних громадських радників" вирішили цього разу провести в м. Сєвєродонецьк на тему: «Мотивація для співробітництва в мережі. Навіщо єднатися та як діяти».
У Києві, луганські та донецькі активісти презентували виставку «Життя без обмежень» в Укрінформ