Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Молодь з міста Золоте. Знайомились з діяльністю "міжнародників", вчились волонтерству та активності

Молодь з міста Золоте. Знайомились з діяльністю "міжнародників", вчились волонтерству та активності

Два дні у візиті  «Громадянська участь і знайомство з діяльністю Будинку ООН в м. Сєвєродонецьк» та тренінгах провела молодь з міста Золоте Попаснянського району Луганської області - території, що знаходиться уздовж «лінії зіткнення».

Під час дводенних зайнять:

- завдяки Волонтерам ООН, та зорема Зузані Залановій та Івану Дехтярь, діти пройшли тренінг та зрозуміли, навіщо бути активними та як залучити людей до дій, що саме вони можуть принести на користь розвитку своєї громади;

- завдяки спеціалістам ПРООН ознайомились з діяльністю Програми відновлення та розбудови миру ПРООН, відвідали кімнати співробітників, що знаходяться в "Будинку ООН" та там ознайомились з діяльністю представників міжнародної спільноти, які працювали на робочих містах та намагались якомога просто дітям пояснити те, чим займаються в Луганській області.

Тепер діти більше стали розуміти що таке громадянське участь, волонтерство та Цілі сталого розвитку, як інструмент залучення громадян.
Ознайомились з цілями ООН, структурою організації, роботою Будинку ООН та офісу ПРООН в м.Сєверодонецьк.

Дуже важливе те, що молодь - 20 дітей-старшокласників, яка проявила інтерес та активність під час тренінгу, намітили провести зустріч в ГО "Східна надія" м. Золоте, для обговорення ідей, які у них з'явилися після цього візиту в Сєєвродонецьк.

"Для дітей все було нове. Вони не бачили і не знали до візиту того, про що їм розповідали та чому навчали. Наскільки вони зможуть поліпшити життя в громаді? Подивимось та спробуємо, щось зробити для втілення дитячих ідей у життя. В них є ідеї - та це головне. Ми їх спробуємо перетворити на проекти. Дякую організаторам - ООН Волонтери та ПРООН, які прийняли нас та зробили ці два дні перебування яскравими та цікавими" - Ніна Пряділа, голова ГО "Східна Надія".

Читайте наші новини на телеграм каналі.

23:09
701
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!