Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

У Рубіжному пройшло навчання із фрілансу

У Рубіжному пройшло навчання із фрілансу

30 червня та 1 липня  у гості на платформу ініціатив «Громадський Дім» завітав креативний тренер Олексій Ястребов, який допоміг учасникам освоїтися у сфері фрілансу.

Червень закінчився, липень почався. От і наш дводенний тренінг пройшов на стику зміни двох літніх місяців. Участь прймали усі бажаючі із Рубіжного та Сєвєродонецьку.

На протязі першого дня ми дізналися про те, що таке онлайн заробіток, скільки можна заробити таким способом, кому підходить така робота та чого слід остерігатися, погоджуючись на умови роботодавця. На другий день почалося навчання на практиці та етап мозкового штурму. "Що я вмію? Чого я хочу? Що обрати? Як це зробити?" - це перелік обов'язкових питань, на які потрібно відшукати відповіді, якщо ти налаштований займатися фрілансом. Та не менш важливим є й правильний покроковий підхід при виборі замовлення, спілкуванні безпосередньо з замовником та розумінні того, чи не шахрай перед вами.

Ось такий конструктивний час у нас вийшов. Як і обіцяли, багато корисних навичок отримано!

Проект "Ініціативна молодь - рушій змін" реалізується ГО "Громадський Дім" в рамках проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Читайте наші новини на телеграм каналі.

00:58
336
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!