Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

В Торецькій громаді відкрився «Громадсько-культурний центр»

В Торецькій громаді відкрився «Громадсько-культурний центр»
​Подія відбулася 6 жовтня 2021 року в селищі Дружба Торецької громади, що на Донеччині. Урочисто відкрився «Громадсько-культурний центр».

Відремонтована будівля за рахунок фінансування УВКБ ООН. Оснащений за сучасними вимогами простір за підтримки Польської гуманітарної акції в Україні надає можливість людям похилого віку збиратися разом та обмінюватись досвідом, а вокальному колективу зберігати національні традиції та популяризувати кращі зразки українського хорового мистецтва.

Усім присутнім сподобалось яскраве оформлення заходу, тематичні фотозони, виставки творчих та художніх робіт людей з інвалідністю та з особливими потребами.

У своїй промові заступник керівника Торецької міської військово-цивільної адміністрації Людмила Єслюкова підкреслила, що відкриття такого центру це великий крок до безбар’єрного та якісного надання послуг населенню.

У даному заході активно взяли участь учителі та учні Закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 ВЦА міста Торецьк

У селищі Дружба мешканці згуртовуються заради розвитку, не дивлячись на невеличке населення та розташування поблизу лінії зіткнення у ході збройного конфлікту на сході України.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

22:40
23
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!