Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Харківський Зоологічний парк відкриває чарівний світ природного фонду України соціально вразливим родинам з Луганщини!

Харківський Зоологічний парк відкриває чарівний світ природного фонду України соціально вразливим родинам з Луганщини!
У минулі вихідні Харківський зоологічний парк познайомив дванадцять соціально вразливих родин Луганщини з чарівним світом природної скарбниці України. Захід відбувся завдяки плідній межобласній співпраці та присвячений святкуванню Міжнародного дня миру.

 Харківський зоологічний парк - перший в Україні, один з двадцяти найдавніших на планеті, 18 вересня відкрив двері для дванадцяти родин Луганщини, які виховують дітей з інвалідністю та "групи ризику". Під час масштабної п'ятирічної реставрації філософія існування тварин в ньому істотно змінилася: намагалися створити умови максимально наближені до природніх. При цьому клітин тепер немає, а тварини від відвідувачів відгороджені спеціальним товстим склом.

Через велику кількість бажаючих екскурсії по зоопарку доступні поки що тільки для харків'ян, але завдяки міжобласної співпраці партнерів ГС "Луганська Асоціація організацій осіб з інвалідністю", Харківській міській Раді та особисто радниці міського голови Олені Шингарьовій, в рамках діяльності ГО "Мама Діє" сім'ї з Гірського, Лисичанська, Сєвєродонецька, Новоайдара та Рубіжного змогли насолодитися красою дивовижного об'єкта інфраструктури європейського рівня.

Дякуючи насиченій та захоплюючій програмі подорожі від співробітників Харківського зоологічного парку, діти і батьки дізналися багато нової та цікавої інформації про братів наших менших із різних куточків планети. Тримаємо парі, ви не знаєте, що лев спить щонайменше двадцять годин на добу, а в сім'ях слонів панує матріархат. 

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню. Його почали святкувати у 1982 році. Наша подорож до Харківського зоологічного парку відбулася з метою привернення уваги дітей до питань збереження миру задля стійкого прогресу людства та дотримання принципів гуманності, свободи, добра і поваги, що закладені в Декларації Генеральної асамблеї ООН про право народів на мир. Транспортний супровід відбувався за підтримки народних депутатів України Максима Ткаченко, Андрія Холодова, Руслана Горбенко.

Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета. Адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває запекла боротьба на сході. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчуває кожна українська родина, особливо мешканці прифронтової зони. Мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення та розвитку рідної держави.

 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:05
183
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!