Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Інтерактивна інформаційна компанія "Любимо українське": яскраві спогади

Інтерактивна інформаційна компанія "Любимо українське": яскраві спогади
Інтерактивна інформаційна компанія «Любимо українське» від ГО «Мама Діє» у Сєвєродонецьку, присвячена Дню Державного Прапора та святкуванню 30-ї річниці Незалежності України. Як це було.

  Протягом 30 років Україна розбудовує незалежну державу. Такому урочистому святковому ювілею активісти Громадської організації «Мама Діє» присвятили інтерактивну інформаційну компанію «Любимо українське» в рамках проекту «Поширення принципів соціальної єдності та рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів».

23 серпня на міській локації біля Паркового озера розташували шестиметрову прапорову фотозону, біля якої і зустрічали всіх бажаючих доєднатися до акції.

В рамках інтерактивної інформаційної компанії був оприлюднений звіт Громадської організації «Мама Діє» за попередній рік діяльності.

До програми заходів входили сучасні та традиційні українськи розваги: веселі руханки, пісні, танці, вікторини.

Спільне ліплення українських вареників зробило свято по-домашньому затишним та атмосферним. 

Гуртом було зроблено більше 350 вареників з сиром та картоплею. Вони виявились настільки смачними, що не всі присутні навіть встигли спробувати.

Під завісу насиченої програми дітей соціально вразливих категорій родин Громадської організації «Мама Діє» очікували приємні сюрпризи: перегляд видовищної стрічки «Калулкахіна, зачарований риф» у мобільному планетарії та майстер-класи з виготовлення сувенірів на згадку.

Ми – Луганщина! Українці, які першими зустрічають схід сонця. 

Ми виховуємо дітей – будуємо своє найкраще майбутнє! Кожен день, кожну годину, кожну мить.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів», який реалізується Громадською організацією "Мама Діє" за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

01:20
152
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!