Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Інклюзивні кулінарні майстер-класи у Сєвєродонецьку - як спосіб формування навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю

Інклюзивні кулінарні майстер-класи у Сєвєродонецьку - як спосіб формування навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю
Громадська організація «Мама Діє» у партнерстві з ДНЗ «Луганський центр професійно-технічної освіти» працюють над реалізацією проєкта «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів». Проведені в рамках проєкту інклюзивні кулінарні майстер-класи сприяють формуванню навичок самообслуговування у дітей з інвалідністю або іншими функціональними обмеженнями.

На сучасному етапі освітніх процесів, який характеризується зміною концептуальних засад та утвердженням інклюзивних, особистісно орієнтованих підходів, надважливо забезпечити створення умов для формування необхідних життєвих компетентностей у дітей з інвалідністю або іншими функціональними обмеженнями.

Громадською організацією "Мама Діє" у партнерстві з ДНЗ "Луганський центр професійно-технічної освіти" реалізується проєкт «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів», в рамках якого проводяться інклюзивні кулінарні майстер-класи для дітей з інвалідністю м. Сєвєродонецька.

Метою проведення заходів є формування навичок самообслуговування для покращення соціалізації та адаптації дітей до самостійного життя. Також заходи, проведені в рамках проєкту, сприяють кращому розумінню батьками особливостей та потреб своєї дитини, що зумовлює ставлення реальних цілей по навичкам самообслуговування, які потрібно досягати за певний період часу.

Процес приготування їжі - це не тільки різномаїття смакових якостей, форм і фарб. Супровід досвідченого корекційного педагога Нелі Седих, використання інноваційних освітніх методів, забезпечили перетворення заняття на пригоду, велику розвиваючу гру, впродовж якої діти отримували навички у доступній прийнятній формі.

Спеціально розроблена для кожної страви технологічна катра з візуальною підказкою, яку отримав кожен учень, надала можливість успішно відтворити отримані навички самостійно, в домашніх умовах.

Меню для майстер-класів розроблялось з урахуванням харчових обмежень та вікових особливостей учасників заходів. Позаду чотири майстер-класи, на яких діти навчились готувати суп з фрікадельками, омлет пуляр, вареники з картоплею, піццу, компот із ягід, чай та лимонад.

Ця публікація підготовлена у межах проєкту «Поширення принципів соціальної єдності і рівності через організацію інклюзивних культурно-освітніх заходів», який реалізується Громадською організацією "Мама Діє" за програмою малих грантів, яка адмініструється ІСАР Єднання в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

00:25
233
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!