Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Співпраця між громадами через розвиток послуг Інклюзивно-ресурсного центру

Співпраця між громадами через розвиток послуг Інклюзивно-ресурсного центру
29 липня 2021 року на пресконференції було презентовано запуск проєкту «Побудова співпраці між громадами через розвиток послуг інклюзивно-ресурсного центру».
Проєкт спрямовано на створення нових послуг в Інклюзивно-ресурсному центрі Біловодська, а саме послуги сенсорного розвитку від дефектолога та логопеда, комплексні послуги реабілітолога. Цими послугами зможуть скористатися діти з особливими освітніми потребами та діти з інвалідністю Біловодської громади та сусідніх громад: Новоайдарської, Шульгинської, Марківської, Міловської та Широківської.

Партнери реалізації проєкту: Біловодська, Новоайдарськ, Шульгинська громади, а також відділ освіти виконавчого комітету Біловодська.

Серед першочергових заходів для Інклюзивно-ресурсного центра Біловодська:

- проведення навчального онлайн-курсу «Батьківство в радість»;

- облаштування майданчика сенсорного розвитку;

- облаштування кімнати реабілітолога;

- відкриття майданчику з оновленими послугами;

- оновлення регламенту роботи Інклюзивно-ресурсного центра;

- підписання угод між громадами партнерами проєкту;

- проведення онлайн-зустрічі на тему «Проблемні питання роботи інклюзивно-ресурсних центрів в громадах та шляхи їхнього вирішення».

Для довідки:

Пресконференцію організовано в межах проєкту «Побудова співпраці між громадами через розвиток послуг інклюзивно-ресурсного центру» який реалізується ГО «Наш формат» за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

#UNRPP#ВзаємодіяПлюс #ГОНАШФОРМАТ 

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:55
32
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!