Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Маріупольці та реклама: які вивіски приваблюють мешканців

Маріупольці та реклама: які вивіски приваблюють мешканців
Проєкт “Реклама без хламу” провів серію опитувань мешканців Маріуполя

Проєкт “Реклама без хламу” провів серію опитувань мешканців Маріуполя про те, який зовнішній вигляд магазинів, ломбардів, аптек та інших будівель їм подобається більше: теперішній (строкатість та різнобарв’я) чи стриманий уніфікований стиль. Спочатку для голосування було запропоновано дві картинки:

  1. Теперішній стан зовнішньої реклами та вивісок по проспекту Металургів:

  1. Запропонований можливий варіант вигляду:

Абсолютна більшість мешканців, що коментували допис, а їх близько 200 осіб , обрали другий варіант зовнішнього вигляду магазинів. Окрім того, маріупольці активно коментували публікації, надаючи власну оцінку запропонованим варіантам стилю та підходів до зовнішнього вигляду міста.

В іншому опитуванні мешканцям пропонувалося обрати між магазинами, що заклеєні банерами та тими, що мали відкриті та прозорі вітрини.

  1. Теперішній стан зовнішньої реклами та вивісок по проспекту Металургів:

  1. Запропонований можливий варіант вигляду:

Цього разу маріупольці сприйняли другу картинку занадто буквально, хоч це не є остаточний варіант, а лише приклад як можуть виглядати будівлі без заклеєних вікон та дверей.

Координатор проєкту “Реклама без хламу” в Маріуполі Кирило Вишняков говорить, що якщо міська влада внесе доповнення в існуюче Положення про рекламу, то все одно ніхто не буде змушувати підприємців змінювати вже зроблені вивіски. Якщо приймуть нові стандарти, то вивіски відповідно до них будуть розміщуватися лише для нових підприємств або ті, яким вже підійшов термін їх змінювати, або ж у випадку ремонту фасаду будівлі тощо. Цим проєктом ми розпочали діалог між підприємцями, громадськістю та владою , щоб досягнути консенсусу і вирішити наявні проблеми у сфері зовнішньої реклами та вивісок.

24 січня відбудеться зустріч між основними зацікавленими сторонами для пошуку вирішення існуючих проблем у цій сфері, аби Маріуполь став більш комфортним та затишним.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

20:30
151
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!