Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Активні бібліотекарі, об'єднані в громадську спільноту, думали про нові формати «тихих вечірок в бібліотеках»

Активні бібліотекарі, об'єднані в громадську спільноту, думали про нові формати «тихих вечірок в бібліотеках»
Як спекти тиху вечірку в приміщенні бібліотеки без тотального підгоряння? Чи взагалі доречна така вечірка в часи пандемії? Як у цьому форматі події співіснують бібліотекарі, громадські активісти та інклюзія? Про це та низку інших надважливих речей говорили на хакатоні ідей команда організаторів всеукраїнської акції Good Silent Party на чолі з Луганською обласною універсальною науковою бібліотекою та Луганським обласним відділенням Української бібліотечної асоціації.

Про це думали на спеціальному заході, який зібрав багато зацікавлених 15 грудня та був проведений в форматі «зустріч– онлайн-хакатон», мета якого пояснити надмету вечірки, проаналізувати плюси та мінуси минулорічних тихих вечірок і, врешті, згенерувати ідеї для наступної четвертої всеукраїнської Good Silent Party.

Під час заходу лунали:

- виступи спікерів, які організовують вечірки по Україні та знають усе про технічне та метафізичне наповнення формату;

- кейси від провідних ідейників вечірки про специфіку формування команди локальних організаторів таких подій та проблему комунікації всередині;

- важлива відповідь “Чому українська культура і тиха вечірка – це неподільна єдність?” від одного з найвпливовіших українських письменників.

Також обговорювали ролі інклюзії і стереотипних уявлень про неї у полі “Інклюзія ≠люди з інвалідністю” та формувалиявлення про проведення наступної вечірки з осмисленими викликами та ніжними рефлексіями.

Серед спікерів події були:автор ідеї тихих вечірок у бібліотеці та івент-менеджер у Луганській обласній бібліотеці - Сергій Летучий; письменники і музиканти - Сергій Жадан та Сергій “Колос” Мартинюк; співзасновник, виконавчий продюсер радіо Skovoroda - Артем Галицький; тренерка з впровадження інклюзивності/проєктна менеджерка в Українському культурному фонді - Ніна Салій; засновник і директор соціально-культурного проєкту “Без меж” - Олександр Дюбін; голова Молодіжної секції Української бібліотечної асоціації - Вікторія Польова; представниця Програми ООН із відновлення та розбудови миру - Ганна Борова;громадський активіст, організатор тихої вечірки у Харкові - Іван Сенін.

Виступи спікерів перекладала жестовою мовою Марина Ліферова з телеканалу “Прямий”.

Детальніше про захід писали тут.

А про його результати - тут.

Джерело:

Українська бібліотечна асоціація

Читайте наші новини на телеграм каналі.

16:05
82
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!