Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Очільники Донецької та Луганської облдержадміністрацій Павло Кириленко та Сергій Гайдай відверто поспілкуються з журналістами на Донбас Медіа Форумі

Очільники Донецької та Луганської облдержадміністрацій Павло Кириленко та Сергій Гайдай відверто поспілкуються з журналістами на Донбас Медіа Форумі

11 вересня об 11:30 в рамках шостого Донбас Медіа Форуму відбудеться
прес-дискусія «Влада та журналісти: через діалог до порозуміння».

Очільники двох обласних державних адміністрацій розкажуть про інформаційну політику влади в цих регіонах, обговорять із журналістами способи, як зробити комунікацію в регіоні більш ефективною, як налагодити більш якісний обмін інформацією між владою, журналістами та мешканцями регіону. 

Яким чином обласна влада Донеччини та Луганщини забезпечує прозорість своєї діяльності для мешканців регіону? Як вибудовуються стосунки з місцевими журналістами? Які заходи вживаються, аби зруйнувати інформаційну блокаду окупованих районів? Що можна зробити, аби зробити комунікаційний компонент в областях ефективнішим? 

Що ще ви б хотіли почути? Залишайте ваші запитання голові ДонОДА Павлу Кириленку та голові ЛугОДА Сергію Гайдаю за посиланням: http://bit.ly/DMF2020-pres-ta-ODA . Модератор дискусії журналіст, координатор Центру громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ" Андрій Романенко поставить найцікавіші з них представникам влади під час дискусії. 

УВАГА! Захід відбудеться в Краматорську, але ОНЛАЙН. Відеотрансляції будуть доступні на: 

● YouTube-каналі Укрінформ; 

● Facebook-сторінці Центру громадського контролю "ДІЙ-Краматорськ

● Facebook-сторінці голови Донецької обласної державної адміністрації Павла Кириленка . 

Нагадаємо, впродовж двох днів, 11-12 вересня 2020 року, з 10:00 до 19:00 відбуватиметься шостий Донбас Медіа Форум. Через епідеміологічні виклики у світі Форум вперше буде організовано в онлайні. 

У програмі Форуму 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів із Великобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії та Швеції. Усі заходи будуть у форматі talk show із прямою трансляцією, з оперативним опрацюванням коментарів та можливістю відео-включень. Для всіх заходів також передбачений синхронний переклад англійською та українською мовами. Тож, на Форумі можна буде традиційно обмінятись думками під час актуальних тематичних дискусії, а також почути приклади успішного досвіду експертів під час воркшопів.

Із детальною програмою та спікерами шостого Донбас Медіа Форуму можна ознайомитись за посиланням: www.donbasmediaforum.net

Щоб отримати на пошту посилання на всі заходи, необхідно заповнити онлайн-форму: https://bit.ly/DMF-2020 .

Читайте наші новини на телеграм каналі.

15:20
155
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!