Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

На Луганщині формують мережу агентів соціального підприємництва

На Луганщині формують мережу агентів соціального підприємництва

За сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка Східної України” (Проєкт USAID) 22-23 серпня представники громадської організації “Сєвєродонецька молодіжна рада” провели дводенний тренінг з командоутворення та формування бізнес-ідеї.

Учасники - представники десятьох громадських організацій Луганщини.

“Участь у цих тренінгах беруть люди з різних досвідом написання бізнес-проєктів. Для декого це новий досвід. Наше завдання – навчити громадські організації соціального підприємництва, вирішуючи своїм бізнесом якусь проблему. Впродовж десяти тренінгів учасники вивчатимуть брендування, бізнес-планування, розрахунок беззбитковості, а також як залучати гроші через фандрейзинг та інші можливості. Також кожна організація отримає індивідуальні юридичні консультації, щоб бізнес-план був грамотно написаний і прорахований”, - розповіла координаторка проєкту зі створення Мережі агентів соціального підприємництва (МАСП) Оксана Луньова.
Учасниці з ГО “Допоможемо ближньому” хочуть створити у Сєвєродонецьку сувенірну майстерню, де зможуть працювати молоді люди – випускники коледжів. У майстерні випускатимуть брендовані футболки, візитівки, магніти, пропонуватимуть послуги дизайну.
Представниці ГО “Мрії молоді” з Рубіжного шитимуть одяг для клієнтів з елементами вишивки, авторськими малюнками.
“Моя команда давно шукає можливість створення курсів правової допомоги, де люди можуть отримати консультацію з правових питань. Зараз є безоплатна правова допомога від держави, але цього недостатньо. Сільське населення потребує первинної юридичної консультації, тож ми будемо готувати такий бізнес-проєкт”, - сказала учасниця тренінгу, координаторка освітнього напряму ГО “Освітня правозахисна фундація “Правосвіт” Олена Дороговцева.
Під часу тренінгу учасники налагодили між собою контакти для подальшої співпраці. Наступні тренінги заплановані на 28-29 серпня.
Навчання за цим курсом триватиме до кінця вересня. Воно передбачає десять модулів. На останньому модулі учасники презентуватимуть свої бізнес-плани. Організатори планують запросити на захід представників грантових проєктів, місцевої влади, банків, щоб кращі проєкти отримали фінансування і були втілені у життя.
У червні 2020 року ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада” отримала грант від Проєкту USAID на створення в Луганській області мережі агентів соціального підприємництва (МАСП). Також за цим грантом запланований навчальний тур Україною, під час якого учасники ознайомляться із соціальними підприємцями у різних регіонах, розпитають про їхній досвід, отримають практичні навички.
Грантова та освітня допомога підприємцям на Сході України надається Проєктом USAID в рамках інформаційної кампанії “Схід економічних можливостей”. Кампанія покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу, адже ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проєктів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

11:10
128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!