Консультаційні бюро для громадян продовжують працювати в Луганській області в умовах карантину

Консультаційні бюро для громадян продовжують працювати в Луганській області в умовах карантину

Консультаційні Бюро для громадян, які надають безкоштовні послуги населенню з юридичної та психологічної допомоги на території Луганської області продовжують свою роботу в дистанційному режимі.

У зв’язку із запровадженим карантином через загрозу розповсюдження коронавірусу COVID19 Консультаційні Бюро для громадян обмежили особистий прийом громадян, але у той же час змінили формат надання правових та психологічних послуг населення у дистанційному режимі, повідомляє СityНub.media.

Починаючи з 18 березня і до припинення карантину Консультаційні Бюро Сєвєродонецька, Новоайдару, Попасної, Станиці-Луганської будуть проводити консультації громадян засобами телефонного та Скайп зв’язку. Також за правовою допомогою можна звернутись листом на електронну пошту та Фейсбук-сторінку координуючої організації.


Загалом за останній місяць роботи чотирьох Консультаційних Бюро було прийнято понад 200 громадян. Основними темами звернень були: сімейні відносини – 19%, пенсійні та соціальні виплати, пільги – 12%, трудові питання – 11%, питання захисту права власності – 11%, медичного забезпечення – 10 %, права споживачів – 9%, договірні та банківські справи – 8%, питання пов’язані з судовим процесом – 7%, житлові питання – 6%, перетину кордону, міграційні питання, оформлення документів та дозволів – 4%, питання спадщини – 3%.

За демографічними показниками за останній місяць роботи до Консультаційних Бюро звернулось: 59% жінок та 41% чоловіків. За віковими показниками: до 18 років – 3%, 18 – 30 років – 26%, 30 – 55 років – 32%, 55 – 75 років – 36%, старше 75 років – 3%.

Юристи та психологи Консультаційних Бюро працюють в режимі онлайн-консультацій з 10 до 16 години щоденно, окрім вихідних та святкових днів. Звернутись можна за наступними контактами:

  • 1.Сєвєродонецьке КБ

Координує діяльність Громадська організація «Громадська платформа»

Сторінка на Фейсбуці — https://www.facebook.com/luganskregion/

Телефон +380935761552

Адреса електронної пошти — platforma.lg@gmail.com

  • 2.Новоайдарське КБ

Координує діяльність Громадська організація «Суспільна Служба Правової Допомоги»

Сторінка на Фейсбуці — https://www.facebook.com/sspd.lug/

Телефон +380 502752808

Адреса електронної пошти – pela-lug@ukr.net

  • 3.Попаснянське КБ

Координує діяльність Громадська організація «Правозахисний рух в підтримку прав біженців та відновлення демократичного Донбасу»

Сторінка на Фейсбуці — https://www.facebook.com/hrm.donbas/

Телефон +380 95 364 82 18

Адреса електронної пошти – Prd-donbass@ukr.net

  • 4.Станично-Луганське КБ

Координує діяльність Громадська організація «Центр європейських ініціатив Луганщини»

Сторінка на Фейсбуці — https://www.facebook.com/centerlugansk/

Телефон +380662698365

Адреса електронної пошти – eurocentr.lugansk@gmail.com

Окрім цього, Мережа консультаційних бюро для громадян розпочала інформаційну кампанію “Поборемо COVID19 разом” для подолання тривоги, наслідків соціальної ізоляції та організації волонтерських ініціатив з протидії поширенню вірусу. Зокрема, волонтери консультаційних бюро для громадян пропонують практичну допомогу особам літнього віку у закупівлі товарів першої необхідності та ліків. В період з 18 березня по 24 березня 2020 р. вже 100 осіб похилого віку змогли звернутись до волонтерів консультаційних бюро для громадян та отримати безкоштовно вкрай необхідну для них допомогу.

12:25
50
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!