Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

БібліоХаб запрацював в м. Соледар Донецької області

БібліоХаб запрацював в м. Соледар Донецької області

21 лютого Cоледарську міську бібліотеку відкрили для роботи в оновленому приміщенні, що з'явилось за помоги спеціалістів напрямку роюботи щодо соціальної єдності Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

У рамках конкурсу зі створення громадських просторів на базі публічних бібліотек Донецької і Луганської областей, комунальний заклад «Соледарська міська бібліотека» було обрано для реалізації проєкту. Цей день буде вважатися днем офіційного відкриття нового простору - БібліоХаб.

Проєкт передбачав розроблення дизайн-проекту і реорганізації зали, закупівлю будівельних матеріалів, меблів, оргтехніки. Він став можливим при підтримці Проон та за участю Соледарської міської влади.

Проєкт по створенню сучасного громадського простору є яскравим прикладом взаємодії міжнародної організації та місцевої влади, успішної роботи з громадськістю.
Сучасний простір створений для зустрічей, дискусій,тренінгів, консультацій,для комфортного перебування у читальні.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Читайте наші новини на телеграм каналі.

18:40
295
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!