Громадськість Донецької, Луганської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської областей

Продовжуємо вивчати техніки живопису

Продовжуємо вивчати техніки живопису

Подорож по технікам живопису продовжується. На останніх заняттях учасники ознайомилися з імпресіоністичною технікою та технікою «по мокрому». 

Так, на відміну від техніки роздільного мазка в живописі, імпресіонізм в сучасному мистецтві робить акцент на особливу рухливість мазків фарби. Тут мазки не є частинами єдиного пазлу, вони створюють ритмічно-динамічну структуру, передають рух повітряних і водних потоків, м'яку вібрацію світлових променів, вологість і глибину повітря тощо.

"Класичні представники мистецтва імпресіонізму - Клод Моне і Едуард Мане - намагалися передати в живописі враження від побаченого, а не копіювати реальність такою, як вона є. Ціль уроку - навчитися передавати в швидкоплинність часу, динамічність життя, легкість і невловимість станів природи", - зазначила Катя, викладач живопису.

Також малювали художники-початківці й морський пейзаж з акцентом на хмарне небо у техніці "по мокрому". Це техніка накладення шарів фарби на заздалегідь намочений аркуш паперу.

"Ця техніка дає багатий колорит і легкість картини. Мета заняття - навчитися отримувати більш глибокі кольори і різноманітні відтінки для написання своїх робіт, навчитися плавним переходам і переливам кольору", - розповіла художниця.

Читайте наші новини на телеграм каналі.

19:40
243
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!